Home / Android / Google Play Store Android TV İçin Apk İndir

Google Play Store Android TV İçin Apk İndir

Google Play Store uygulamasının Android Televizyonlar için APK dosyasının en güncen sürümünü sizlerle paylaşıyoruz. Android akıllı telefonlarda nasıl Google Play Store uygulamasını kullanıyorsanız Android TV‘niz içinde Google Play Store uygulamasını indirebilirsiniz. TV’nizin işlevlerine göre uygulamalar ve oyunlar indirerek eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz.Android uygulamalar ile Android TV’nizi çok daha işlevsel bir hale getirmek sizin elinizde. Yüklediğiniz uygulamalar sayesinde adeta bir bilgisayara bile dönüştürebilirsiniz. Yada sıkıcı vakitlerinizi TV için Google Play Store sayesinde android oyunlar yükleyip oyun oynayabilirsiniz.

APK İndir

Google Play Store TV İçin APK dosyası Google tarafından onaylı bir dosya olduğundan dolayı herhangi bir zararlı dosya içermez ve bundan dolayı indirmeniz de bir sakınca yoktur. İndirdiğiniz APK dosyasının dizinine gidere Google Play Store APK dosyasını kurabilirsiniz. APK dosyasını buradan kolaylıkla indirebilirsiniz.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir