Home / Android / Google Play Store İndir – Oyun ve Uygulamalar Yükle

Google Play Store İndir – Oyun ve Uygulamalar Yükle

Google Play Store uygulamasını indir ve binlerce telefon ve tablet oyunu ile uygulama yükle. Üstelik tamamen ücretsiz mağaza uygulaması ile bedava oyun ve uygulama sahibi ol.

Google tarafından Android akıllı telefon ve tablet bilgisayar kullanıcıları için hazırlanan Google Play Store uygulaması ile oyun ve uygulama mağazası cebine geliyor. Binlerce oyun ve uygulama geliştiricisi tarafından hazırlanmış çok sayıda yapımın bulunduğu bu uygulama ile telefonundan ya da tabletinden istediğin kadar oyun, uygulama, kitap ve müzik indirebilirsin.

Google Play Store Nasıl İndirilir ve Kurulur?

Öncelikle yapman gereken bu paragrafın sonunda yani hemen aşağıda yer alan indir ifadesine tıklamak. Bu sayede hızlı ve güvenilir bir şekilde mağaza uygulamasını indirebilirsin. Eğer bu yazıya telefon ya da tablet üzerinden erişiyorsan Google Play Store indir dedikten sonra uygulama doğrudan telefonuna inecektir. Ancak bilgisayardan erişiyorsan inen dosyayı cihazına aktarmalısın.

Google Play Store indir

İnen dosyayı sıradan uygulama kuruyormuş gibi kurabilirsin. Bu noktada eğer cihazın dışarıdan gelen bir uygulama olduğunu ve güvenlik ayarlarında düzenleme yapman gerektiğini söylüyorsa da bu işlemi gerçekleştirmelisin.google play store indir oyun uygulama mobil13

Google Play Store Nasıl Kurulu ve Kullanılır?

Sıradan bir uygulama ya da oyun kurar gibi kurabilirsin. İnen dosyanın üzerine tıklayarak ilk adımı atabilirsin. Karşına gelecek ekranda uygulamanın senden isteyeceği izinleri göreceksin. Bu izinler hakkında herhangi bir konuda endişe etmene gerek yok. Ayrıca uygulamayı kurabilmek için Gmail hesabının yani bir Google hesabının da olması gerektiğini hatırlatmalıyız. Hepsi bu kadar.

Hakkında: GF

TeknoCozumler.com editörü

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir