Home / Android / Google Play Store indir – Son sürüm yükle

Google Play Store indir – Son sürüm yükle

play-store-son-surum-indirTelefonumda Play Store yok, Telefonumda Play Store Silindi nasıl yüklerim diyen kullanıcılar için Play Store indir sayfamızı hazırladık. Play Store apk dosyasını telefonunuza yükleyerek, binlerce oyun ve uygulamanın bulunduğu markete ulaşabilirsiniz.Akıllı telefonları ilk aldığımız günde Gmail ile açtığımız Play Store, bizim için vazgeçilmez bir market aracıdır. Play Store üzerinden Android cep telefonu ve tabletlerimize oyun ve uygulama yükleyebiliriz. Ancak yanlışlıkla silinen veya kaldırılan Play Store uygulaması bizleri sıkıntıya sokar. Play Store’suz bir Android telefon düşünülemez bile.

Play Store Son sürümü nasıl indirebilirim?

Buraya tıklayarak Android cep telefonunuz için Play Store apk dosyasını indirebilirsiniz. İndirip yüklemeye geçmeden önce cep telefonunuzun Ayarlar> Güvenlik> Bilinmeyen Kaynaklar kısmından tiki aktif hale getiriniz.Play Store en son sürüm versiyonu: Google Play Store 5.9.11Gelen Yenilikler: Uninstall Manager özelliği aktif edilmiş. Uygulama yüklerken kaldırma yöneticisi sizin yerinize boş alan açacak.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir