Home / Android / GT Racing 2 ücretsiz yarış oyunu indir

GT Racing 2 ücretsiz yarış oyunu indir

Gameloft, mobil oyun pazarındaki en büyük geliştiricilerden biri. Gameloft’un yeni araba yarışı oyunu GT Racing 2, Google Play’den ücretsiz indirilebilir durumda.

Android ve iOS için geliştirilmiş ücretsiz araba yarışı oyunu GT Racing 2, aslında diğer araba yarışlarından çok da farklı özelliklere sahip değil. Ancak ücretsiz olması ve grafik açısından eksik yanı bulunmaması bu oyunu öne çıkarıyor.

GT Racing 2’nin dikkat çekici özelliklerine değinmek gerekirse:

  • 67 lisanslı araba
  • 30 üreticiden gerçek arabalar
  • Klasik yarışlar dahil olmak üzere 1.400’ün üzerinde etkinlik
  • Her hafta 28 yeni meydan okuma etkinliği

GT Racing 2 ücretsiz yarış oyunu indir

Oyunda yer alan bölümler ve etkinlikler farklı koşulları beraberinde getiriyor. Havanın aydınlık ya da karanlık olması , zaman kısıtlaması, hava koşulları bunlardan bazıları. Oyunda dört farklı kamera açısından aracı kontrol etmek mümkün.

GT Racing 2’nin güzel yanlarından biri de tamamen ücretsiz olması. Yani oyun içinde herhangi bir satın alma işlemi gerçekleştirmeniz gerekmiyor. Bölüme baştan başlamak için ya da arabanızı tamir etmek için para harcamanıza gerek yok.

Oyundaki çoklu oyuncu modu da arkadaşlarınızla çevrimiçi yarış yapmanızı sağlıyor. Ayrıca takımlara katılabiliyor ve toplu hedeflere ulaşabiliyorsunuz.

GT Racing 2 ücretsiz yarış oyunu indir

GT Racing 2’nin olumsuz özelliğini söylemek gerekirse, oyunun her cihazda akıcı çalışıyor olmaması. Bunun nedeni de yüksek grafikler; yani yüksek donanım istemesi.

GT Racing 2’yi Google Play‘den ücretsiz indirebilirsiniz.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir