Home / Android / Haftanın İndirimli Android Oyunları ve Uygulamaları 11.5.14

Haftanın İndirimli Android Oyunları ve Uygulamaları 11.5.14

İndirme giren Android oyunları ve uygulamaları kimi zaman çok uzun süredir indirmek istediğiniz ancak pahalı olması nedeniyle bundan vazgeçtiğiniz güzel yapımlara sahip olmanızı sağlayabilir. Öyle ki bu indirimler bazen %90’lara varan oranlarda gerçekleşebiliyor. Hatta bazı Android uygulamalarının ve Android oyunlarının bir bilgisayar yapımından çok daha pahalı sunulduğunu göre görebiliyor. Böyle olunca da kimi Android kullanıcılar neredeyse düzenli olarak indirimleri takip etme ihtiyacı hissedebiliyorlar.Bundan böyle olabildiğince düzenli olarak indirimli Android oyun ve uygulamalarını haftalık olarak sunmaya çalışacağız. Aralarında kısaca tanıtabileceğimiz yapımlar da çıkacaktır. Zira kimi yapımlar ülkemiz kullanıcılara yabancı gelebilecek türden.

Haftanın Android Oyun ve Uygulama Fırsatları

Perfectly Clear İndir QR-Code Perfectly Clear Developer: Athentech Price: 6,52 TL Morena - Flat Icon Pack İndir QR-Code Morena – Flat Icon Pack Developer: giannisgx89 Price: 3,89 TL* CHAOS İndir QR-Code CHAOS Developer: SKYJET INTERNATIONAL Price: 2,84 TL* CHAOS Combat COPTERS HD-# 1 İndir QR-Code CHAOS Combat COPTERS HD-# 1 Developer: SKYJET INTERNATIONAL Price: 2,05 TL* MoreQuicklyPanel İndir QR-Code MoreQuicklyPanel Developer: mabWare Price: 4,99 TL Strategy & Tactics: WW II İndir QR-Code Strategy & Tactics: WW II Developer: HeroCraft Ltd Price: 14,00 TL* Vignette・Photo effects İndir QR-Code Vignette・Photo effects Developer: Weavr Studios Price: 8,64 TL Hyperwave İndir QR-Code Hyperwave Developer: CatfishBlues Games Price: 3,13 TL QuestLord İndir QR-Code QuestLord Developer: Eric Kinkead Price: 5,88 TL Not: Yapımlardaki indirimler süreli. Bu nedenle bir süre sonra yapımları normal fiyatlarında görebilirsiniz.

Hakkında: GF

TeknoCozumler.com editörü

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir