Home / Android / Haftanın İndirimli Android Oyunları ve Uygulamaları 26.5.14

Haftanın İndirimli Android Oyunları ve Uygulamaları 26.5.14

İndirimli Android oyunlardan ve uygulamalardan derlediğimiz bu yazı dizisinde bu hafta daha çok verimlilik üzerine ürünlerin yer aldığını hemen belirtelim. ABBYY TextGrabber + Translator isimli metin okuyucu ve çevirici bir uygulama özellikle araştırma yapan ya da çeşitli amaçlarla sürekli okuduğunu not alması gereken kişilerin mutlaka denemelerini tavsiye ettiğimiz bir yapım. Yine verimlilik konusunda hazırlanan Takvim+ (Calender+) isimli Android uygulaması dikkate alınabilir.Çiftlerin ya da eşlerin daha “yoğun” iletişim kurmalarına olanak sağlayan uygulamalardan biri olan Couple Tracker – Phone monitor aslında daha çok sevgiliyi ya da eşi takip uygulaması olarak görülebilir. Zira bu uygulama ile birlikte eşinizin ya da sevgilinizin nerede olduğunu, Facebook’ta neler yaptığını, kimleri aradığını da kimler tarafından arandığını görüntüleyebiliyorsunuz. Sevgilinizin ya da eşinizin gönderdiği mesajların yanı sıra sevgilinize ya da eşinize gelen mesajlar hakkında da bilgi sahibi olabiliyorsunuz. Bu uygulama için Android akıllı telefonlar için hazırlanmış bir casus ya da takip uygulaması da diyebiliriz. Aman dikkat!

Haftanın Android Oyun ve Uygulama Fırsatları

BeyondPod Unlock Key İndir QR-Code BeyondPod Unlock Key Developer: BeyondPod Team Price: 20,22 TL Takvim + planlayıcısı Planlama İndir QR-Code Takvim + planlayıcısı Planlama Developer: Calendar+ Price: 5,99 TL Castle Doombad İndir QR-Code Castle Doombad Developer: [adult swim] games Price: 6,29 TL* Gunship-II İndir QR-Code Gunship-II Developer: Phanotek, Inc Price: 2,97 TL Oil Rush: 3D naval strategy İndir QR-Code Oil Rush: 3D naval strategy Developer: Unigine Price: 4,20 TL TextGrabber + Translator İndir QR-Code TextGrabber + Translator Developer: ABBYY Price: 5,86 TL RAM Manager Pro İndir QR-Code RAM Manager Pro Developer: Juwe11 Price: 16,54 TL Weather Station İndir QR-Code Weather Station Developer: Draco Systems Price: 4,32 TL Couple Tracker - Phone monitor İndir QR-Code Couple Tracker – Phone monitor Developer: BytePioneers s.r.o. Price: 9,99 TL* Couple Tracker - Phone monitor 2The app was not found in the store. 🙁 #wpappboxLinks: → Visit Store → Search Google Pirates! Showdown Premium İndir QR-Code Pirates! Showdown Premium Developer: Flashpoint Games, LLC Price: 8,66 TL Not: İndirimle süreyle sınırlıdır.

Hakkında: GF

TeknoCozumler.com editörü

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir