Home / Mac İşletim Sistemi / Haftanın iOS Uygulamaları

Haftanın iOS Uygulamaları

Merhaba iPhoneloc ailesi,Bu hafta sizlere yine birbirinden farklı, eğlenceli ve işlevsel iOS Uygulamaları ‘ndan bahsedeceğiz. Bugün tanıtacağımız uygulamalara önce ismen bir gözatalım isterseniz. infltr – Infinite FiltersOmnistat, Giphy, Mimi İşitme Testi  uygulamaları bu hafta sizler için seçtiklerimiz…

1-) infltr – Infinite Filters

iOs Uygulamaları arasında bu hafta dördüncü sırada Mimi İşitme Testi geliyor. Snapseed tarzı fotoğraf düzenleme uygulaması olarak bilinen infltr – Infinite Filters, bünyesinde bulundurduğu yüzlerce filtre ile özellikle selfie hastalarının vazgeçilmezleri arasında yer almaya başladı bile. Düzenlemek istediğiniz fotoğrafın üzerine sadece dokunarak filtreleri değiştirmeniz yeterli olacaktır. infltr – Infinite Filters uygulaması oldukça fazla filtre sunduğu için ismini sonsuz kelimesinden alıyor.  

2-) Omnistat

iOs Uygulamaları arasında bu hafta dördüncü sırada Mimi İşitme Testi geliyor. iPhone‘unuza sistemsel bilgileri bildirim merkezinde görüntülemek isteyen kullanıcılar için kullanıma sunulan Omnistat uygulaması, ayarlar menüsü ile sistemsel bilgileri kullanıcıları ile paylaşıyor. Omnistat ile, RAM tüketimini, Wi-Fi ve hücresel veri kullanımını, CPU tüketimini ve detaylı batarya bilgilerini bildirim merkezinde görüntüleyebilirsiniz. Eğer iPhone’un sistem bilgileri ile ilgili olarak detaylı bilgi edinmek istiyorsanız Omnistat’ı mutlaka denemelisiniz.

3-) Giphy

iOs Uygulamaları arasında bu hafta üçüncü sırada Mimi İşitme Testi geliyor.Facebook Messenger entegrasyonu başta olmak üzere çeşitli sosyal medya platformlarını dadestekleyen Giphy ile eğlenceli GIF’ler sizleri bekliyor. Dilerseniz GIF’leri iPhone’a indirebilir dilerseniz de direkt paylaşabilirsiniz.

4-) Mimi İşitme Testi

iOs Uygulamaları arasında bu hafta dördüncü sırada Mimi İşitme Testi geliyor. Günden güne popülaritesini artıran sağlık uygulamaları arasında göz kamaştıran Mimi İşitme Testi, isminden de anlaşılacağı gibi duyu organınızın ne kadar sağlıklı olduğu hakkında size fikirler veriyor. Hızlı işitme testi sayesinde, kulaklarının her birinde işitme duyunu değerlendirip işitmen hakkında kapsamlı bilgi veriyor. Bu test sonuçları, işitme yaşın, işitme profilin, işitme çerçeven ve konuşma bölgesi olarak dörde ayrılıyor. Kulaklık yardımı ile yapılan mimi işitme testi, farklı frekanslardaki sesleri çalarak, sizin o sesleri ne kadar hızlı duyduğunuza göre sonuçları sıralıyor. 

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

iPhone 5 ve iPad Mini İçin 6.02 Güncellemesi Nasıl Yapılır

Bu güncellemeyi uygulamak için birden fazla yöntem var. Öncelikle Itunes yoluyla güncellemeyi anlatacağım.Güncellemeyi yapmadan önce, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir