Home / Android / Happy Wheels Full Oyna

Happy Wheels Full Oyna

Happy Wheels oyunu son zamanlarda popüler olan oyunlardan bir tanesi. Bu oyun iOS işletim sisteminde şuan için oynanabilir durumda ancak Android kullanıcıları için henüz çıkmış değil. Çok eğlenceli olan ve bazen de sinir bozucu olabilen bir oyun. Bir karakter ile çeşitli araçları kullanarak bölümleri geçmeye çalışıyorsunuz. Ancak bölümleri geçmek hiç de o kadar kolay olmuyor. Bir çok bölüm ve bir çok karakter ile birlikte oyunu oynayabilirsiniz. Bölümlerin kimisinde camların üstünden geçiyorsunuz. Kimisinde ise kalemli engellerden kurtularak bölümleri bitirmeniz gerekiyor. Yine aynı şekilde oyundaki kullandığınız araçlarda farklılık görebilirsiniz.Happy Wheels Oyna konulu bir çok başlık olmasına rağmen oyunun demo versiyonunu oynayabiliyorsunuz. Bu nedenle hemen hemen tüm bölümleri oynayamıyorsunuz desek de yalan olmaz. Oyunun full versiyonu yabancı bir siteden oynanabiliyor ve telif haklarından dolayı yalnızca o site de oynamanız mümkün. Oyunu bilgisayardaki web tarayıcınız ile oynamak da mümkün.happy-wheels-oynaOyunun tüm bölümlerini sorunsuz oynamak için buradaki linkten siteye giderek oyunu oynayabilirsiniz. Siteye giriş yaptıktan sonra reklamı geçmeniz gerekiyor. Ardından otomatik olarak oyun açılacaktır zaten. Oyunu açtıktan sonra da Play Now seçeneği ile oyunu başlatıyoruz ve istediğimiz bölümü seçtikten sonra oyunu oynayabiliyoruz. Oyunu hangi tuşlarla oynayacağım diyorsanız hemen bunları da belirtelim.

  • Shift
  • Ctrl
  • Z
  • Space
  • Yön Tuşları

Tabi oyunu dilerseniz iOS cihazları için de indirebilirsiniz. Bunun için ise buradaki linkten itunes bağlantısına ulaşabilirsiniz.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir