Home / Android / Haxball Benzeri Android Online Futbol – MamoBall Beta

Haxball Benzeri Android Online Futbol – MamoBall Beta

Mamoball online bir futbol oyunudur. Android telefon ve tabletler üzerinden real-time olarak oynanması mümkün bir oyundur. Popüler bir web browser oyunu olan haxball oyununu daha önce oynamış olanlar bu oyunun işleyişi hakkında az çok bilgi sahibidir.

Oyunun işleyişi hakkında basitçe oyunda ‘Kırmızı Takım’ ve ‘Mavi Takım’ olmak üzere 2 takım vardır. Bu takımlar birbirleri ile oda sahibinin belirlemiş olduğu limitler dahilinde maç yapabilmektedirler. Oyuna sonradan gelen kullanıcılar otomatik olarak ‘Seyirciler’ bölgesine eklenip, oda sahibinin yönetimiyle takımları belirlenmektedir.

– Oyunda oda kurabilmeniz için, UPNP destekleyen bir modeminizin olması gerekmektedir. Modem arayüzünden bu özelliğinizi açabilirsiniz. (Bu özelliği bulunduğunuz ağ üzerinde port açabilmeniz için istenir. 3G interneti böyle bir özelliği desteklemediğinden şuan için 3G kullanıcıları oda kuramaz ama var olan odalara bağlanabilirler.)

Oyun siz kullanıcılardan gelecek olan istekler doğrultusunda geliştirilecektir. Sizlerin görüş ve önerileri bizler için çok önemlidir.

Oyun yeni olduğu için ilk etap için çeşitli hatalarla karşılaşmanız mümkün. Ayrıca yine oyun yeni olduğu için, oyunda kurulu oda sayısı az olabilir, oyunu popülerleştirmek sizlerin elinde. Siz isteyin biz gerçekleştirelim.

Oyuna ilerleyen güncellemelerde Dream League özelliği eklenmesi planlanıyor.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

2 yorumlar

  1. Bende sunucu hatası veriyor ne yapmam lazım kafayı yiyecem ne olur yardım edin

  2. İntenete bagli olmasina ragmen sunucu hatası veriyo ya harika bir oyundu ya

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir