Home / Donanım / Hediyeci mobi Nasıl İptal Edilir? HEDİYECi’den Gelen SMS

Hediyeci mobi Nasıl İptal Edilir? HEDİYECi’den Gelen SMS

HEDİYECİ ismiyle sms almayan neredeyse kimse kalmadı desek doğru olacaktır. Hattınızın gsm operatörü marka farketmeden pek çok kişiye gelen aynı mesajlardan biriside Hediyeci mobi üzerinden gelen mesajlardır. İçeriği tamamen aynı olan bu mesajlarda size 4GB internet kazandığınızı söylemekte. Bu mesajlarda içeriği Ücretsiz 4 GB internet paketi kazanabileceğiniz gibi mesajlar veya yun yada uygulama mesajı yada arkadaşlık mesajları gibi kendisini göstermektedir. Önerimiz mesajı alırsanız hızlı bir şekilde mesajı ciddiye almayınız ve silmeniz yönündedir. Diğer türlü faturalı bir hat kullanıyor iseniz Turkcell için üç aylık kullanım bedeli 56 TL, Vodafone için aylık 56 TL, Turk Telekom için aylık 49 TL’dir. gibi oldukça fazla bir ücret ödemek zorunda kalabilirsiniz. Bu durumun daha da kötü kılan eğer iptal de etmezseniz durum dahada kötü olabilir ve her 3 ayda bir

Ücretsiz 4 GB internet paketi kazanabileceğiniz HediyeciMobi servisi Turkcell için üç aylık kullanım bedeli 56 TL, Vodafone için aylık 56 TL, Turk Telekom için aylık 49 TL’dir.

Abonelik iptali için IPTAL ET yazarak 7979’a ücretsiz SMS gönderebilirsiniz. Müşteri Hizmetlerimiz: 0850 532 08 93

İptal mesaj yukarıda ve kendi sitesi üzerinden açıklanmıştır..İptal mesajını attıktan sonra ise mutlaka tekrar mesajını atarak paketiniz olup olmadığını öğrenmelisiniz. Bu şekilde hem bütçenizi koruyarak bilinçsiz bir şekilde fazladan ödeme yapmak zorunda kalmayacak ve sevdiklerinizle cep telefonun ile endişe etmeden konuşabileceksiniz.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Samsung Galaxy C7 Google Hesabı Nasıl Açılır

Samsung Galaxy C7 Google Hesabı Nasıl Açılır Google Play Store sayısız uygulamasıyla Android kullanıcılarına hizmet …

3 yorumlar

 1. Düzgün turan

  Hediyecimobi iptali icin işlemi yapama rağmen .
  Faturayı ücret 56.tl yansimamasi gerekirken. Ayını anda iptal etmeme rağmen .nede geldi bu ücret.
  Yaptığım görüşmeler var kayıtlı .

 2. Düzgün turan

  Cevap bekliyorum
  Aciklama bekliyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir