Home / Android / Hide Pictures in Vaulty ile Fotoğraflarınızı Şifreleyin

Hide Pictures in Vaulty ile Fotoğraflarınızı Şifreleyin

Özel hayatın gizliliği ve kullanmakta olduğunuz cihazların başkaları tarafından kurcalanmasını istemessiniz ve kimse istemez.Bu gibi durumlar için telefonumuza belirli güvenlik önlemleri alırız ve telefonumuzu kilitleyebiliriz.Tabi ekrana koyduğumuz güvcenlik önlemleri yada şifrelerde bu gibi durumlar için çare olmayabilir hatta bazı durumlarda hatalı girilen şifreler yüzünden tüm bilgilerimiz silinebilir.Bu gibi durumlar için telefonumuzda bulunan sadece resimleri şifreleme gibi bir yöntem kullanarak başkalarının ulaşmasını engelleyebilirsiniz.

Hide Pictures in Vaulty uygulaması ile Android telefonunuzda yada tabletinizde bulunan fotoğrafları ve videoları gizleyebilir ve başkalarının görmesini engelleyebilirsiniz.Hide Pictures in Vaulty uygulaması ile resimlerinizi kolayca gizleyebilir ve kolayca erişebilirsiniz.

download-buttton

Hide Pictures in Vaulty uygulaması ile görülmesini istemediğiniz resimlerinizi ve videolarını şifreleyebilir ve sadece şifreyi bilen kişiler erişebilir.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Krank Mili Nasıl Çalışır

Krank Mili Nasıl Çalışır? Bir arabanın yakıtın girişinden pistonlarına motoruna hatta dönme hareketi sağlayarak tekerleklere …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir