Home / Android / HTC Desire Eye’a Marshmallow Geliyor!

HTC Desire Eye’a Marshmallow Geliyor!

HTC Desire Eye’a Marshmallow Geliyor!

HTC’nin 2014 yılında piyasaya çıkardığı Desire Eye modeline Marshmallow güncellemesinin gelip gelmeyeceği bilinmezliğini koruyordu. Desire Eye’ın güncelleme alacağı bilgisi ortaya çıktı. Detaylar yazımızda yer alıyor.

HTC’nin One M8 modelinin ardından duyardığı ve suya dayanıklı yapısı, harika öz çekim kamerası ve dayanıklı yapısıyla dikkatleri üzerine çeken Desire Eye, Android 6.0 Marshmallow güncellemesini almayı uzun süredir bekliyordu.

Marshmallow geleceği duyuruldu!

Giriş ve orta segmentte adını sıkça duyduğumuz Desire serisinin önemli bir üyesi olan Desire Eye’da uzun bir zamanın ardından güncelleme alacak. Serinin diğer üyeleri neredeyse hiç güncelleme alamıyorken Desire Eye’ın alacak olması çok sevindirici bir haber.HTC Desire Eye’a Marshmallow Geliyor!.Yılın sonlarına doğru gelmesi beklenen güncelleme telefon sahiplerini sevindirirken, serinin diğer üyeleri için bir açıklama gerçekleştirilmedi.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir