Home / Android / HTC One ailesine PlayStation sertifikası

HTC One ailesine PlayStation sertifikası

Artık HTC de eski PlayStation oyunlarını oynatabilecek. Sony’nin PlayStation Suite adını verdiği sertifikanın adı değiştirildi ve bu sertifika artık sadece Sony marka telefonlarda olmayacak.

Bildiğiniz gibi Sony (Ericsson)’nin PlayStation sertifikalı telefonlarında eski PlayStation oyunlarını belirli bir ücret karşılığında satın alıp, oynayabiliyorduk. Bugüne kadar sadece Sony (Ericsson) marka telefonlara ait bir özellik olan PlayStation sertifikası, artık HTC marka telefonlar tarafından da desteklenecek. Belki önümüzdeki günlerde de Samsung, Motorola vb. üreticiler de PlayStation sertifikasına sahip olacak.

Eskiden PlayStation Suite adını alan sertifikanın adı da PlayStation Mobile olarak değiştirildi. PlayStation Mobile sertifikasını ilk olarak HTC One ailesi alacak. Ancak şimdilik bu olayın ne zaman gerçekleşeceği ve hangi oyunların destekleneceği hakkında net bir bilgi yok.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir