Home / Android / HTC One M7 Android 5.0 Güncellemesi Yayınlandı

HTC One M7 Android 5.0 Güncellemesi Yayınlandı

Samsung Galaxy S4 Android 5.0 updateSon günlerde pek çok chaz için Android 5.0 Lollipop güncellemesi hakkında bilgiler ardı ardına gelmekte. HTC One M7 Android 5.0 ne zaman gelecek, ya da HTC One M7 Android 5.0 ne zaman diyenler için bu yazımızda, HTC One M7 Android 5.0 güncellemesi müjdesini vermek istedik… HTC One M7 Android 5.0 güncellemesi yayınlandı…

HTC One M7 Android 5.0 Update Hakkında Bilgiler

HTC’nin iki yıl önceki amiral gemisi olan HTC One M7 için, eğer herhangi bir SIM kilidi söz konusu değil ise, Android 5.0 güncellemesi yayınlanmış durumda.

Dağıtımı OTA yolu ile gerçekleştirilen HTC One M7 Android 5.0 update, materyal dizayn ile birlikte, Sense 6 arayüzünü de HTC One M7’lere sunuyor. Kilit ekranı yenilenecek olan cihazın aynı zamanda, kilit ekranında bildirim erişimi, ve bildirim ekranında da yenilenmeler bulunuyor.

HTC One M7’ye ayrıca, çoklu işlem ekranı da geliyor. Ancak bu çoklu işlem ekranını kullanmayı istemez iseniz, Sense arayüzünde bulunan çoklu işlem ekranını kullanmaya da devam edebilirsiniz.

HTC One M7 Android 5.0’ın büyüklüğü 700 MB. Eğer bataryanızın yarıdan çoğu kullanılmış ise, güncellemeyi, bataryanın en az %50’si dolu olana kadar ertelemeniz öneriliyor. Bununla birlikte, Türkiye için HTC One M7 Android 5.0 ne zaman sorusunun yanıtının henüz bir netliğinin bulunmadığını da belirtmeden geçmemeliyiz.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir