Home / Android / HTC One M9 Fiyatı Belli Oldu

HTC One M9 Fiyatı Belli Oldu

HTC One M9 hatırlanacağı üzere 1 Mart günü MWC 2015 etkinliği kapsamında tanıtılmıştı. HTC One M9 özelliklerine şuradan ulaşabilirsiniz:  HTC One M9 TanıtıldıÇıkışından 3 hafta sonra herkesin merakla beklediği HTC One M9 fiyatı belli oldu.Hatırlanacağı gibi yakın zamanda telefonun ısınma sorunu olduğuna yönelik haberler çıkmıştı. Şimdi HTC ısınma sorununa bir çözüm buldu ve cihazı siparişe açtı. Ayrıca HTC One M9 fiyatı da belli oldu.Tweakers sitesi yeni telefonu test etmiş ve Qualcomm Snapdragon 810 işlemcili cihazın fazla ısındığını yazmıştı. Bu görsele göre yeni amiral gemisinin sıcaklığı 55,4°C’ye çıkabiliyordu. Hatta bu yüzden akıllı telefonun çıkışının ertelenebileceğini de söylemişti. Neyse ki böyle bir gecikme yaşanmadı. HTC, bu sorunu çözdü ve ortadan kaldırdı.htc-one-m9-isinma sorunuXDA geliştiricileri HTC One M9 cihazdaki ısınma sorununu bir güncelleme sayesinde çözdüklerini belirtti. Bu sayede telefonun sıcaklığının şarjda iken bile 40°C olduğu söylendi. Cihaz böylece siparişlere açıldı.

HTC One M9 Fiyatı Ne Olacak?

HTC One M9 fiyatı 2800 TL olacak. Turkcell bu telefon için ön sipairşleri almaya başladı. 25 Mart’a kadar ön sipariş verenlere Turkcell’den 300 TL’lik hediye çeki de sunulacak.

Hakkında: GF

TeknoCozumler.com editörü

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir