Home / Donanım / İlginç Bilgisayar Samsung ArtPC Pulse Özellikleri

İlginç Bilgisayar Samsung ArtPC Pulse Özellikleri

Macbook’un ilginç tasarımlara sahip masaüstü bilgisayarlarını biliyoruz. Ancak şimdiki konuğumuz ise ArtPC Pulse. Samsung tarafından üretilen yeni bilgisayar serisi ArtPC Pulse nihayet gözüktü. Oldukça ilginç tasarıma ve güçlü özelliklere sahip bilgisayarın çıkış tarihi ve fiyatlarını ele alacağız. Geçen hafta Samsung’un yeni bilgisayarı gözükmüştü. Şimdi ise kullanıcılara farklı deneyimler yaşatacak bilgisayarın detayları belli olmaya başladı.

Samsung ArtPC Pulse Özellikleri

Amazonda gözüken Samsung’un yenilikçi bilgisayar serisi dairesel yapısı ile Mac Pro’ya benzetildi diyebiliriz. Tamamı siyah tasarıma sahip ArtPC Pulse modeli 14 x 14 x 31 mc ebatlarına sahip. Tasarım olarak dairesel şekilde bulunan led ışık halkaları ortama şıklık katmış diyebiliriz. Ayrıca bu ışığa işlevsellik kazandıran Samsung, bildirimlere göre renk değiştirme özelliğini eklemiş durumda. Kasa kullanım bakımından dışarıdan zor gözüksede, tam aksine oldukça kullanım dostu ve donanımsal parçaların değişimi bir hayli kolay. Kasanın içerisine gelirsek, modelde yeni nesil İntel Core i5 ve Core i7 işlemcili seçenekleri bulunuyor. Ayrıca fiyat baremi değişerek 256 GB’dan 1 TB kapasiteye kadar çeşitli modelleri bulunuyor. DDR4 RAM ve Radeon RX460 ekran kartı ile gelen modeldeki ram kapasitesi ise 16 GB. Bilgisayarın windows 10 işletim sistemine sahip olduğunu ve Harman Kardon 360 hoparlörü bulunduğunu belirtelim. Samsung ArtPC Pulse özellikleri bir hayli güçlü ve oldukça kullanışlı diyebiliriz.

ArtPC Pulse Çıkış Tarihi ve Fiyatı

ArtPC Pulse serisi bu modeller 28 Ekim itibarıyla satışa çıkacak. Core i5 bulunan modelin 1200 dolar ve Core i7’li modelin ise 1600 dolar fiyatı olması bekleniyor.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Samsung Galaxy C7 Google Hesabı Nasıl Açılır

Samsung Galaxy C7 Google Hesabı Nasıl Açılır Google Play Store sayısız uygulamasıyla Android kullanıcılarına hizmet …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir