Home / Android / Ingress Android Oyunu APK İndir

Ingress Android Oyunu APK İndir

Ingress Android oyunu v1.83.5 APK dosyasını sizlerle paylaşıyoruz ve oyunu indirip kesinlikle denemeniz gereken gerçekci oyunlardan bir tanesi. Oyunu oynayabilmek için konum özelliğini kesinlikle açmalısınız. Çünkü oyun konum ile oynanıyor zaten. Sizin konumuzun yakınlarındaki portalları gösteriyor ve gerçek hayatta da bu portallara gitmeniz gerekiyor. Yani oyunu bildiğiniz gerçek hayatta oynuyorsunuz. Portallar genellikle tarihi eserlerin yanında bulunuyor ve gitmeniz gereken yer size belirtiliyor. Portala gidip onu ele geçiriyorsunuz ve böylelikle ödüller kazanıp gelişiyorsunuz. Başarılı ve eğlenceli bir oyun. Mutlaka denemelisiniz.

Ingress Oyunu Nasıl Oynanır ?

Oyuna ilk öncelikle Google+ hesabınızla bağlantı kuruyorsunuz.Ardından oyunda kullanacağınız ismi seçiyorsunuz.Sonra sizden grubunuzu seçmenizi isteyecek.Grubunuzu da seçtikten sonra bir tarama ekranı geliyor ve kullanıcı yerini arıyor.

APK İndir

Ingress APK dosyası Google tarafından onaylı APK dosyası olduğundan herhangi bir şekilde zararlı dosya içermez. APK dosyasını buradan kolaylıkla indirebilirsiniz. APK dosyasını indirdikten sonra indirdiğiniz yerden kurulumunu çok kolaylıkla yapabilirsiniz.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir