Home / Android / Instagram Hesabımı Dondurdum Geri Açamıyorum

Instagram Hesabımı Dondurdum Geri Açamıyorum

instagram-dondurulan-hesabi-geri-acmainstagram hesap dondurma sayfamızdan bahsetmiştik. Bu sayfamızda da instagram hesabımı dondurdum tekrar hesabıma giriş yapamıyorum sorununu inceleyeceğiz. Instagram hesabını kapatmak yerine kısa süreliğine dondurmayı tercih edebilirsiniz. Tekrar kullanmak istediğinizde k.adı ve şifrenizi girdiğiniz de direk olarak hesaba giriş yapamayabilirsiniz.Öncelikle hesabı dondurduktan sonra 15 dk- 1 saat veya 2 saat sonra hemen tekrar açamayacağınızın farkında olun. Hesabınızı dondurup kısa bir süre sonra açmak isterseniz 1-2 gün beklemelisiniz. Eğer hesabınızı dondurduktan sonra geri açmak isterseniz “Kullanıcı adın veya şifren yanlıştı.” hatası verecektir. Yani deneme olarak bile hesabınızı dondursanız 2 gün sonra açabileceğinizin muhakkak farkında olun.

Instagram dondurulan hesap nasıl geri açılır ?

Instagram hesabınızı dondurdunuz ve geri açmak istiyorsunuz ancak açılmıyor ise dikkat etmeniz gereken bir kaç konu var. Öncelikle şunu belirtmeliyim. Dondurduğunuz hesabın kesinlikle kullanıcı adı ve şifresini unutmamalısınız. Dondurulan instagram hesaplarında instagram şifremi unuttum yolu maalesef işlemiyor. Hesabınızı geri açabilmek için k.adı ve şifrenizi hatırlamalısınız.Bir diğer önemli konu ise hesabınızı dondurduktan sonra instagram.com’a girip bilgisayar üzerinden hesabınızı tekrar açamıyorsunuz. Geri açabilmek için Android ve iOS cihazınızdan instagram uygulamasını yükleyip oradan aktif hale getirmelisiniz. instagram dondurduğum hesabın kullanıcı adı ve şifresini unuttum diyenler için maalesef bir çözüm yolu bulunmamaktadır.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir