Home / Android / Instagram Hesap Silme, Instagram Hesap Dondurma 2015

Instagram Hesap Silme, Instagram Hesap Dondurma 2015

Instagram üzerinden hesap silmek mümkündü ancak Instagram hesabını geçici olarak kapatma ve dondurma mümkün değildi. Eğer Instagram hesabınızı kullanmıyorsanız ve kalıcı olarak silmek istiyorsanız yada bir süreliğine ara vermek istiyorsanız konumuzdaki anlatımlar sayesinde dilediğinizi yapabilirsiniz. Hesabı dondurduktan sonra tekrardan açmanız için de yalnızca tekrardan oturum açmanız yeterli olacak. Instagram hesabını kapattıktan sonra oturumu mobilden açmanız gerekiyor yalnız. İnternet üzerinden açmaya çalıştığınız zaman hata verecektir.

Instagram Hesap Silme

Öncelikle hesabınızı silmeden önce iyi düşünmenizi öneririm çünkü instagram hesabınızı sildikten sonra artık o hesaba giremeyecek ve herhangi bir şekilde o isimle kayıt olamayacaksınız. Anlık düşünceler ile hareket etmeyip isterseniz aşağıdaki hesap dondurma adımları ile hesabınızı dondurun ihtiyacınız olursa tekrardan açarsınız.1-Eğer silmeye kararlıysanız başlayalım. Buradaki Instagram hesap silme linkine giriyoruz.2-Adrese girdikten sonra hesap soruyor bize neden silmek istiyorsun ki diye. Bir sebep giriyoruz.3-Sebep girdikten sonra hesabımı sil seçeneğine tıklıyoruz ve şifre isteyecektir.4-Şifreyi girdikten sonra hesabımız silinecektir.

Instagram Hesap Dondurma

Hesabınızı geçiçi olarak olarak kapatmak biraz daha akıllıca bir çözüm olacaktır. Tabi eğer sevgilinizden falan bir şeyleri ömür boyu gizleme gibi bir endişeniz yok ise. Eğer hesabınızı kullanmaya devam etmek isterseniz mobil ile instagram hesabınıza giriş yapmanız yeterli olacaktır.1- Hesabımızı dondurmak için buradaki linke giriyoruz.2-Ardından alt taraflarda “Hesabımı Geçici olarak Kapat” diye bir seçenek göreceksiniz ona tıklıyoruz.hesap dondur 13-Ardından karşımıza bir ekran daha gelecektir burada geçerli sebebi işaretledikten sonra şifremizi giriyoruz.hesap dondur 2 4- Ve son adım olarak “Hesabı Geçici olarak kapat” seçeneğini tıklıyoruz ve hesabımız kapanıyor.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir