Home / Android / Instagram Kullanıcılar Tepkili – Android Haberleri

Instagram Kullanıcılar Tepkili – Android Haberleri


Instagram anasayfa düzenini değiştirmeye hazırlanıyor, kullanıcılar ise bu duruma tepkili, Change.org’da kampanya başlatıldı. İşte Detaylar…

Instagram anasayfa düzenini değiştireceğini duyurdu, gelecek olan yenilikle birlikte haber kaynağı kronolojik olarak değil, Facebook gibi algoritma tabanlı olacak. Change.org’da başlatılan imza kampanyası Instagram kullanıcılarının bu durumdan pek de hoşlanmadığını gösteriyor.

140 bin imza

#keepinstagramchronological hashtagi ile şimdiden 140 bini aşkın imza toplayan Instagram kullanıcıları duruma oldukça tepkili. Özellikle Instagram’dan para kazanan topluluklar ve küçük işletme sahipleri zararlı çıkacaklarını düşünüyor. Instagram’da kullanıcılar takip edecekleri kişileri kendileri seçtikleri için böyle bir uygulamayı gereksiz buluyor.

Instagram’dan açıklama

Toplulukların isteklerini dinlemeye hazır olduklarını bildiren Instagram yetkilileri kullanıcı tepkilerinin farkında ancak yine de değişikliğin yapılacağı ön görülüyor. Duruma tepki gösterenler ise tıpkı Twitter gibi bu değişikliğin bir seçenek olarak sunulmasını istiyorlar.

Hakkında: GF

TeknoCozumler.com editörü

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir