Home / Windows İşletim Sitemi / Windows 10 / Instagram, Windows 10’a Ücretsiz Geliyor!

Instagram, Windows 10’a Ücretsiz Geliyor!

Popüler fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram, yapılan anlaşma neticesinde Windows 10’a uyarlanacak. Detaylar haberimizde… Geçtiğimiz saatlerde bir etkinliğe imza atan Microsoft, bu esnada yeni ürünlerini tanıttığı gibi Windows 10 için de önemli bilgileri paylaştı. Bunlardan biri, burada değindiğimiz dağıtım sayısı iken bir diğeri ise sistem için yolda olan uygulamalar. Facebook yönetimi ile anlaşmaya varan Microsoft, Windows 10 için önemli sosyal medya araçlarının sisteme dahil edileceğini açıkladı. Yazılım konusunda her daim ön plana çıkan ve bu alanda devleşen Microsoft, Instagram ve Facebook gibi sosyal medya odaklı uygulamaların Windows 10 için geliştirilmekte olduğunu duyurdu.

Sisteme tamamen entegre edilmiş halde çıkması beklenen uygulamalar içerisinde ayrıca Facebook Messenger’da bulunuyor. Süreç tamamlandığında Windows Mağaza üzerinden görücüye çıkacak olan uygulamalar, tamamen ücretsiz olacak. Açıkçası bu durum Windows 10 Mobile için de büyük önem arz ediyor. Mobil sistemin yaygınlaşmasını sağlayacak olan en büyük etmenlerden biri, hiç şüphesiz uygulama sayısı. Bu konuya yönelen Microsoft ise başta en çok kullanılan uygulamalara yönelerek işi sağlama alma niyetinde olduğu gözlenmiştir.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Windows 10 Şifre Değiştirme

Windows 10 günümüzün en çok kullanılan işletim sistemi durumunda. Bunun sebeplerinden biriside Microsoft firmasının Windows …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir