Home / Android / Instagram’da Takip Ettiklerim Artıyor Ne Yapmalıyım ?

Instagram’da Takip Ettiklerim Artıyor Ne Yapmalıyım ?

Merhaba arkadaşlar bugünkü konumuzda sizlere durduk yere artan takip etmelerinizin nedenini ve çözümünü anlatacağım. Son zamanlarda instagram‘da takip ettikleriniz siz fark etmeden de artıyor olabilir ve kontrol etmeniz de fayda var. Bunun sebebi instagram izin verilen uygulamalar kısmındaki bir uygulamanın var oluşu diyebiliriz. Bu uygulamalar sizin yerinize kişileri takip ediyor ve hatta fotoğraflar beğeniyor olabilir .Bundan dolayı mağdur olmamak için takip ettiklerinizin sayısını arada takip etmekte fayda var. Yada aşağıda anlatımda verdiğim hesap yönetimi kısmından izin verilen uygulamaları arada bir kontrol edin. Şimdi bu sorunu nasıl çözeceğinizi hemen kısaca anlatayım.

Instagram Artan Takip Etmeleri Durdurma

Öncelikle insternet üzerinden instagram hesabımıza giriş yapalım.Ardından buradaki linke tıklayıp instagram yönetim panelimize gidelim.Ardından aşağıdaki gibi izin verilen uygulamalar kısmını göreceksiniz. Bu kısımda zararlı uygulamayı kaldırıyoruz.instagram-takip-ettiklerim-neden-artiyorBu işlemi gerçekleştirdikten sonra büyük ihtimal artık bu işlemler sona erecek ve kurtulacaksınız.NOT: Bu işlemleri yaptıktan sonra ne olur ne olmaz diye şifrenizi de değiştirmekte fayda var diyoruz.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir