Home / Android / iOS 7 Nasıl Yüklenir ?

iOS 7 Nasıl Yüklenir ?

iOS 7 ile birlikte Apple, yepyeni tasarımı ile yeni işletim sistemini piyasaya çıkardı ve artık cihazınıza yüklenmeye hazır. Fakat iOS 7’yi yüklemeden önce nasıl yükleyeceğinize ve yüklerken yapılmaması gereken detaylı bu konumuzda sizlerle paylaşacağız.

İlk olarak cihazınızın iOS 7 ile uyumlu olup olmadığını kontrol ederek işe başlayabilirsiniz.  iPhone 5C ve iPhone 5S’te iOS 7 işletim sistemi kurulu olarak karşınıza gelecektir.

iOS 7 yükleme sırasında telefonunuzun kullanıma kapalı olmasını istemiyorsanız gün sonunda indirmeyi deneyebilirsiniz. Çünkü yükleme işlemi bir hayli uzun sürmektedir. iOS 7’yi iTunes üzerinden indirmek isterseniz over the air modunu kullanarak çok hızlı bir şekilde iPad veya iPhone’nuza yükleyebilirsiniz. Herhangi bir soruna karşı bilgisayarınızda iTunes’in en son versiyonu olması gerektiğini unutmayın.

Cihazınızda iOS 7 kurulumu sırasında herhangi bir sorun yaşama ihtimalinize karşın mutlaka verilerinizi yedeklemeniz gerekiyor. iCloud üzerinden yedekleme işlemini yapabilirsiniz.

ios-7

Wi-Fi üzerinden iOS 7 güncellemesi yapmak istiyorsanız cihazınızın ayarlar bölümünden yazılım güncelleme seçeneğini kullanarak, karşınıza çıkan yönlendirmeleri takip ederek güncelleme işlemini başarılı bir şekilde yapabilirsiniz. Güncelleme sırasında cihazınızda herhangi bir işlem yapmayın ve güncellenmesinin bitmesini bekleyin. Cihazınızı kullanmanız gerektiği vakitlerde güncelleme işlemlerini yapmayın aksi halde cihazınızı bir süre kullanamayacağınızı sakın unutmayın.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir