Home / Mac İşletim Sistemi / iOS 9 Beta 2 – Nasıl Yüklenir ? Yenilikleri Neler ?

iOS 9 Beta 2 – Nasıl Yüklenir ? Yenilikleri Neler ?

Apple, geliştiriciler için iOS 9 Beta 2 sürümünü yayınladı.  Bizde siz iPhone kullanıcıları için iOS 9 Beta 2 ile ilgili tüm bilgileri toplarladık, işte buyrun…

Apple, WWDC 15’de tanıtımını yaptığı ve ve hemen ardından kullanıma sunduğu iOS 9 Beta sürümünün yeni bir güncellemesi ile tekrar karşımızda. iOS 9 Beta 1 sürümünün şarj tüketimini hızlandırması ve fazla stabil çalışmamasından olsa gerek Apple, iOS 9 Beta 2 sürümünü geliştiriciler için çok geçmeden yayınladı.

iOS 9 Nasıl İndirilebilir ?

iOS 9 Beta 2 sürümünü indirmek için geliştirici hesabınızın olması ve bu hesapta iPhone veya iPad’inizin UDID kaydı olması gerekiyor. iOS 9 Beta 1; iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad Air, iPad Air 2, iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3, iPhone 4s (!), iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus ve iPod touch 5. nesil modellerine yüklenebiliyor.

Peki geliştirici hesabı olmayanlar iOS 9 Beta 2’yi nasıl indirebilecek ?Bunun için iOS 9 Beta 2 IPSW dosyaları muhtemelen yasal olmayan yollardan çeşitli sitelere yüklenecektir.

iOS 9 Beta 2 ile birlikte gelen yenilikler nelerdir ?

iOS 9 Beta 2 ile ilgili olarak gözle görülen en büyük yenilik, uygulamaların güncellemeler için otomatik olarak silinme özelliği olarak göze çarpıyor. Bu özellik sayesinde uygulama güncellemelerini yüklemek için sistem uygulamayı silebilecek ve güncelleme yüklendikten sonra uygulamanın güncel hali kullanılabilecek.Ek olarak ; Apple Watch uygulamasının ismi “Watch” olarak kısaltıldı.Podcast’ler uygulama simgesinde değişiklik yapıldı. Ve son olarak iPad klavyesine geri al seçeneği eklendi.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

iPhone ve iPad için Türk Yapımı I’m Jack Oyunu

Merhaba, Bugün de sizlere bir Türk firması olan UGR Teknoloji’nin geliştirdiği iOS Oyunu I’m Jack ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir