Home / Mac İşletim Sistemi / iPhone 6 China Telecom Tarafından Tanıtıldı!

iPhone 6 China Telecom Tarafından Tanıtıldı!

Eylül ayı içerisinde pek çok şirket yeni cihazlarını tanıtacak ve teknoloji pazarlarındaki alternatifler artacak. Çoğu teknoloji tutkununun merakla beklediği cihazların çoğu IFA 2014 fuarında tanıtılacak ve yakından görüntülenebilecek. Özellikleri resmen burada tanıtılacak cihazların sızıntıları haftalar öncesinden gerçekleşmiş ve hala yeni sızıntılar gelmeye devam etmekte. Doğruluğu kesinlik kazanmayan pek çok bilgi teknoloji tutkunları tarafından dikkate alınıyor.Akıllı telefon piyasasının gündemdeki son model iPhone cihazı olan iPhone 6, daha piyasaya çıkmadan aylar öncesinde konuşulmaya başlandı ve sızıntıları gerçekleşti. Teknik ve tasarımsal olarak pek çok sızıntısı çıkan cihazın şimdi de önemli bir kaynaktan tanıtımı yapıldı.Apple imzalı iPhone 6 detayları diğer sızıntılarda kısmen öğrenilse de Apple’ın iş ortaklarından Çin merkezli mobil iletişim şirketi China Telecom önemli bir girişim yaptı ve Weibo hesabından iPhone 6 akıllı telefonunu tanıttı. Yapılan tanıtım hemen kaldırılsa da teknoloji dünyasında kısa süre içinde yayıldı.iphone 6 ramKısa süreli olarak yayınlanan iPhone 6 tanıtımında diğer sızıntılara göre farklar bulunuyor. Bu farklardan en önemlisi ise tasarım. Diğer sızıntılardaki çıkıntılı kamera ve arka siyah çizgileri Çinli mobil iletişim şirketinin tanıtımındaki görselde bulunuyor. Arka çizgilerden ve çıkıntılı kameradan hoşlanmyan iPhone tutkunlarını sevindirecek bir gelişme.

iPhone 6, 3 Farklı Renk Seçeneği İle Geliyor!

iPhone 6‘nın en önemli sızıntısında cihazın renk seçenekleri hakkında da bilgiler bulunuyor. Kaynağı sağlam olan tanıtımda iPhone 5‘de olduğu gibi iPhone 6’da da uzay grisi, gümüş ve altın renk alternatifleri mevcut.

Hakkında: GF

TeknoCozumler.com editörü

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

iPhone 5 ve iPad Mini İçin 6.02 Güncellemesi Nasıl Yapılır

Bu güncellemeyi uygulamak için birden fazla yöntem var. Öncelikle Itunes yoluyla güncellemeyi anlatacağım.Güncellemeyi yapmadan önce, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir