Home / Android / iPhone 6/6S Bildirimler Takılı Kaldı ve Kilitlendi Sorunu Çözümü

iPhone 6/6S Bildirimler Takılı Kaldı ve Kilitlendi Sorunu Çözümü

iPhone‘nun neredeyse bütün serileri mükemmel bir şekilde tasarlanıp üretiliyor ancak mükemmel olması kusursuz olduğu anlamına girmiyor. Bazen telefondan teknik sorunlardan dolayı bazen güncellemelerden dolayı bazen ise yanlış kullanımdan dolayı sorunlar çıkabiliyor. bir çok kullanıcının karşılaştığı bir diğer sorun ise telefona gelen facebook , whatsapp gibi bildirimlerin takılı kalması ve herhangi ve o şekilde kalması. Bunun bir kaç sebebi olabilir ve şuan sorunun sebebi güncellemeden dolayı yada telefonun yavaşlığından dolayı diyebiliriz. Şimdi çözümlere bir göz atalım.

iPhone Bildirim Sorunu Çözümü

-Ana ekran tuşuna basarak bildirimi kapatmayı deneyebilirsiniz.-Telefonu yatay şekilde döndürüp tekrardan dikey konuma getirerek bildirimi yok edebilirsiniz.-Telefonun üzerindeki güç/uyku tuşu ile telefonun ekranını kapatıp tekrardan açabilirsiniz.Bu sorunun tamamı ile yok olması telefonun hafızasının tamamı ile dolu olup olmadığını kontrol edin. Eğer telefonunuzun hafızası çok az kalmış ise telefonda bu tarz sorun çıkabilir. Bir diğer sebep ise telefonda yüklü olan uygulamaların arka planda çalışıyor olması. Gereksiz uygulamaları kesinlikle silmenizi tavsiye ediyoruz. Eğer telefonun güncellemeleri de var ise güncellemeleri kesinlikle yapmalısınız.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir