Home / Android / iPhone 6/6s Uygulama Güncelleme ve İndirme Sorunu Çözümü

iPhone 6/6s Uygulama Güncelleme ve İndirme Sorunu Çözümü

iPhone kullanıcılarının bir çoğunun karşılaştığı sorunlardan bir tanesi uygulama indirme veya uygulama güncelleme sorunu oluyor. Yeni bir uygulamayı indirmek için butona bastığınızda o sinir bozucu dönen şey hep dönüp duruyor ve bir halt olmuyor. Yada aynı şekilde güncelleme yaparken herhangi bir şekilde güncelleme işlemi olmuyor. Bunun bir kaç sebebi olabilir ve bizde bu sebepler ile çözümlere değindik. Verdiğimiz ipuçları ve çözümlerini deneyerek bu sorundan kurtulabilirsiniz.iphone apple store 

Çözüm

İlk öncelikle Home tuşuna iki kez basarak açılmış olan uygulamaların hepsini kapatıyoruz. Ve telefonun güç tuşuna basarak kapatıp tekrardan açıyoruz.Ayarlar – iTunes & app Store kısmına gidiyoruz.iphone-indirme-sorunu Otomatik Güncelleştirme ayarlarının tam olarak düzgün çalışması için ayarları aşağıdaki gibi yapıyoruz.indirme-sorunu-2Yukarıdaki işlemi yaptıktan sonra telefonumuzu kapatıp açıyoruz ve güncelleştirmeleri kontrol ediyoruz.

Diğer Çözümler

  • Eğer ilk çözüm sorunu çözmedi ise Ayarlar – Genel – Sıfırla -Tüm Ayarları Sıfırla seçeneğine tıklıyoruz ve tekrardan güncelleştirmeleri kontrol ediyoruz.
  • Eğer oda olmadı ise Ayarlar – iTune – App Store ‘dan Apple hesaba tıklayıp çıkış yapıyoruz. Çıkış yaptıktan sonra telefonu kapatıp açın ve tekrardan iTunes hesabınıza girin ve deneyin.
  • Eğer bunların hiç birisi olmasıysa fabrika ayarlarına dön seçeneği ile format atmanız gerekecek.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir