Home / Android / iPhone 6c Ne Zaman Çıkıyor?

iPhone 6c Ne Zaman Çıkıyor?

iPhone 6C teknik özellikleriiPhone 6c çıkacak mı diye merakla bekleyen okurlarımıza müjdeli haberi verebiliriz. Apple sevdalılarının heyecanla beklediği 6S ve 6S Plus modellerinin yanı sıra 6C modelini de çıkaracağını duyurmuştu. Bu ilanın üzerine gözler 6 serisinde de C modeli olacak mı sorusunun cevabına yöneldi. Bu konuda açıklamalarda bulunan yetkililer 6C modelinin de üretilerek piyasaya çıkarılacağını söylemişti. Beklentilere göre de iPhone 6c diğer 6 serisine göre uygun fiyattan satılacak. Henüz çıkış tarihi belli olmasa da internete sızan bilgilere göre iPhone 6S, 6S Plus ve 6C birlikte çıkacak ve 2016’nın ilk günleri olacak bu tarih de. İşte çıkacak mı çıkmayacak mı diye merakla beklenen iPhone 6c teknik özellikleri:

iPhone 6c ne zaman çıkıyor diye merakla bekleyen değerli okurlarımıza bu cihazla ilgili vereceğimiz teknik özelliklerin tamamen tahmin üzerine ve sızan bilgilere dayanılarak elde edildiğini söylemeliyiz. Teknoloji camiasına dair gelişen tüm olayları ve sızıntıları anında servis eden @Evleaks’a göre merakla beklenen iPhone 6C teknik özellikleri şu şekilde:

– 4’ ya da 4,7’ büyüklüğünde 1334 x 750 ya da 1080 x 1920 çözünürlüğe sahip geniş ekran,– 1 GB RAM bellek ve 16 GB – 64 GB arası dahili depolama birimi,– 1500 mAh gücünde batarya,– A8 çipset ve Gorilla Glas 3,– Cihazın kasasının metal olması da en kuvvetli ihtimallerden.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir