Home / Android / iPhone 6’da Apple logosu bildirim ışığı olarak kullanılabilir.

iPhone 6’da Apple logosu bildirim ışığı olarak kullanılabilir.

iPhone 6’nın çıkış tarihi yaklaştıkça, iPhone 6 hakkındaki dedikoduların da sayısı artıyor. Eylül’de çıkacağı tahmin edilen iPhone 6’nın yeni bir özelliği sızmış olabilir.

iPhone’larda ve diğer Apple ürünlerinde yer alan “elma” logosu ürünlere hoş bir hava katıyor. Özellikle MacBook’ların arka tarafındaki aydınlatmalı logo birçok kullanıcı tarafından beğeniliyor.

Apple’ın yeni planı ise iPhone’un arkasında yer alan elma logosunu ışıklandırıp, bu logoyu bildirimler için kullanmak. Söylentilere göre Apple, telefonun arka tarafında farklı ışıklandırma seçenekleri sunacak ve farklı renkler farklı uygulamaların bildirimini temsil edecek. (Şimdiki çoğu Android telefonda olduğu gibi.)

iPhone 6'da Apple logosu bildirim ışığı olarak kullanılabilir.

Eğer iPhone 6’da bahsedilen sistem kullanılırsa bunun oldukça güzel bir görüntü sergileyeceği kesin. Ancak bildirimlerin arka tarafta bulunması da kullanılabilirlik açısnıdan abzürd olabilir diye düşünüyorum.

 

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir