Home / Mac İşletim Sistemi / iPhone güncelleme sonrası kötüleşme

iPhone güncelleme sonrası kötüleşme

Yurt dışında okuduğum bir haber dikkatimi çekti ve sizlerle paylaşmak istedim. Haberin doğruluğunu tam olarak bilmemekle beraber yayınlanan haber iPhone güncellemeleri çıktıkça , cihazın fotoğraf çekme kalitesi , ses çıkma sorunlarını ortaya çıkardığını söylüyordu.

iPhone güncelleme sonrası kötüleşme

Sitede okuduklarım sonrasında gerçekten her güncelleme sonrasında iPhone cihazlarında fotoğraf kalitesinin ve ses çıkışının kötüleştiğini , eski sürüme de geri dönülemediğinden dolayı Apple firmasının daha üst modellere yönelmeleri için bu güncellemeleri çıkardığını öne sürüyorlar.Site sahibi bu durumu anlayabilmek için ilk sürümlerde çektiği fotoğraf ile son sürümde çektiği fotoğrafı karşı karşıya getirip aradaki farkın ne kadar büyük olduğunu ispatlamak için paylaşmış. İşte o fotoğraflar…iPhone Güncelleme Sonrasında Kötüleşme 

Sizce Apple böyle bir oyun yapar mı?

Apple , iphone cihazlarını piyasaya sürdüğünden beri iPhone kullanan birisi olarak, diğer mobil cihazlara göre çok daha memnunum. Ancak fotoğraf konusunda , şarj konusunda maalesef ve istemeyerek iPhone’u beğenmiyorum.Arkadaşımın S4’ü bile benim iPhone 5’imden daha iyi fotoğraf çekiyor ve bana dönüp o kadar para veriyorsun şu telefona çektiği fotoğrafa bak demesi bile beni geriyor. Apple bu sorunlara nasıl çözüm bulur bilemem ancak yukarıda açıkladığım gibi Avrupa’da , Apple’ın yaptığı güncellemeler sonrasında , kullanıcıları yeni cihazlara yönlenmesi ve daha çok satış yapması için her güncellemede telefonu daha da kötü hale getirdikleri iddiası var.Bu iddia sonrasında Apple’ın yanıtı ne olur bilemem. Ancak bu konu hakkında bir an önce kendilerini temize çıkartmaları gerektiğini düşünüyorum.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

iPhone ve iPad için Türk Yapımı I’m Jack Oyunu

Merhaba, Bugün de sizlere bir Türk firması olan UGR Teknoloji’nin geliştirdiği iOS Oyunu I’m Jack ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir