Home / Mac İşletim Sistemi / iPhone’unu Kişiselleştirmek İsteyenler İçin Müthiş Tweakler Birarada !

iPhone’unu Kişiselleştirmek İsteyenler İçin Müthiş Tweakler Birarada !

iOS 8.3 ve iOS 8.4 ile uyumlu olan ve en çok göze çarpan Tweak’leri sizler için seçtik…

 Geçtiğimiz günlerde yayınlanan iOS 8.4’ün hemen ardından TaiG ekibi kullanıcılar için Jailbreak’i yayınlamıştı. iOS 8.4 kullanıcıları için yayınlanan jailbreak’in çıkmasının ardından iOS geliştiricileri Cydia üzerinde yer alan Tweak’lerini güncellemeye başladı. Görselliğin göz kamaştırdığı bu modifikasyonların yanında uyumluluk sorunları da giderildirken biz de iPhoneloc ailesi olarak en güzel ve kullanışlı Tweak’leri sizler için bir araya getirdik.

1-) Battivator

iOS 9 işletim sisteminin güç tasarrufu modundan daha gelişmiş özelliklerine sahip olan bu tweak, sistemde şarjın kolay bitmesine yol açan tüm uygulamaları tek tık ile kapatabiliyor ve parlaklığı belirlediğiniz (olağan) seviyelere düşürebiliyor. Böylece şarj tasarrufunu sizin için kolay hale getiriyor.

2-)Eclipse 2

iOS’un beyaz olan arayüzünün siyaha dönüştürülmesini sağlar. 

3-) Mirmir

iOS 9’un sadece iPad’lerde kullanıma sunduğu bu tweak, uygulama içerisinde pence modunda farklı bir uygulama çalıştırma özelliğini sağlıyor. 

4-) Aeternum

Apple Watch arayüzünü iPhone’nunuzda kullanmanıza olanak sağlar. 

5-)Asphaleia

Apple’ın sunduğu güvenlikten daha üst düzey güvenlik sistemi sağlayan bu tweak sayesinde uygulamalara ve uygulama içi seçeneklere Touch ID ile şifre koyabilirsiniz. 

6-) ColorBadges

Bu tweak ile uygulama işaretlerini renklendirebilirsiniz. Uygulama işaretleri rengi, uygulama simgesinin renk tonuna uygun hale geliyor. Kırmızı tonlu bildirim işaretinden sıkılanlar için kesin çözüm. 

7-) Classic Dock

Bu tweak, iOS 8’de iOS 6’nın klasik görünümlü dock sistemini kullanmanızı ve temalara özel olarak geliştirilen farklı tasarıma sahip dock’ları kullanmanızı sağlıyor. 

? FlipControlCenter

Bu tweak sayesinde kontrol merkezine, hücresel veri, vpn, otomatik parlaklık, titreşim ve konum servisleri gibi kısayolları atayabiliyorsunuz. 

9-) ColorBanners

ColorBanners, kilit ekranına ve bildirim merkezine gelen bildirimleri renklendiriyor. Uygulama simgesine göre renkli arkaplan oluşturan ColorBanners, bildirimlerin hangi uygulamadan geldiğini renklerden kolayca öğrenmenizi sağlıyor.

10-) Amplify

Spotify için geliştirilen Amplify Tweak’i sayesinde, Spotify’a zamanlayıcı kurabilir, albümleri alfabetik sırayla görüntülemek için hızlı kaydırmayı kullanabilir ve çalan müziği durum çubuğunda gösterebilirsiniz.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

iPhone ve iPad için Türk Yapımı I’m Jack Oyunu

Merhaba, Bugün de sizlere bir Türk firması olan UGR Teknoloji’nin geliştirdiği iOS Oyunu I’m Jack ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir