Home / Android / İşte MWC 2015 Takvimi

İşte MWC 2015 Takvimi

MWC 2015 (Mobile World Congress 2015) yani 2015 Mobil Dünya Kongresi yarın başlıyor. Bu etkinlik, mobil endüstrinin en büyük etkinliklerinden biri olma özelliğini taşıyor. Bu yüzden cihaz üreticileri yönünden büyük önem arz ediyor. Üreticiler etkinlikte en yeni ürünlerini tanıtarak birbirleriyle büyük bir yarış içine giriyorlar.MWC 2015 bu yıl Barselona’da düzenlenecek. Burada dev üreticiler en yeni ürünlerini tanıtacaklar. Tanıtılacak ürün sayısının fazla olduğunu buraya not edelim.

İşte MWC 2015 Takvimi

MWC 2015 takvimDev akıllı cihaz üreticisi Samsung, bu etkinlikte Samsung Galaxy S6 ve Samsung Galaxy S6 Edge telefonları tanıtacak. Galaxy Unpacked 2015 adı verilen etkinlik 1 Mart’ta düzenlenecek. Samsung Z1, Samsung Z2, Samsung Galaxy Tab S2 de tanıtılması beklenen diğer cihazlar arasında yer alıyor.HTC ise HTC One M9 ve HTC One M9 Plus ile çıkacak kullanıcıların karşısına.MWC 2015’te Microsoft’un Lumia 635 ve Lumia 1330 telefonları tanıtması bekleniyor.Sony Xperia M4 Aqua ve Sony Xperia Z4 tablet, Sony tarafından resmen tanıtılacak.Tanıtılması beklenen diğer cihazlar Huawei Ascend P8, LG Watch Urbane LTE akıllı saat olarak belirlenmiş.

Hakkında: GF

TeknoCozumler.com editörü

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir