Home / Android / Kaspersky İnternet Security For Android

Kaspersky İnternet Security For Android

Kaspersky İnternet Security For AndroidBu yazımızda sizlere Android antivirüs tavsiyesinde bulunarak Kaspersky İnternet Security For Android hakkında bilgilerden söz edeceğiz. Eğer siz de Android işletim sisteminin yüklü olduğu akıllı telefonunuzu bilgisayar gibi kullanıyor, kredi kartı ile alışveriş yaparken, banka hesaplarınızı kontrol ederken… ondan faydalanıyorsanız, Kaspersky İnternet Security For Android nasıl kurulur, ne işe yarar gibi sorulara zaman kaybetmeden göz gezdirelim… Çünkü güvenliğiniz her an tehlikeye düşebilir.

Bu yazımızda Android antivirüs tavsiyesini Kaspersky İnternet Security For Android üzerinden gerçekleştirmemizin nedeni, telefon, ve tabletinizin sadece internette gerçekleştirilen saldırılar, virüsler, ya da kimlik avcılığına yönelik hareketlerden değil, aynı zamanda hırsızlıklara karşı da Kaspersky İnternet Security For Android ile korunabilir olmasından kaynaklanmaktadır. Yemek yerken masanın üzerine bıraktığınız akıllı telefon, ya da tabletinizin, unuttuğunuz herhangi bir yerden, tehlikeli kişiler tarafından alınıp götürülmesi riski çok yüksektir çünkü.

Kaspersky İnternet Security For Android ile güvenlik korumanızı şu şekilde sağlayabilirsiniz:-Kötü amaçlı yazılımlardan korunursunuz. Play Store üzerinden indirmek istediğiniz basit bir uygulamanın bile sahtesi yayınlanmış olabilir. Ve bu durum fark edilene kadar siz o yazılımı indirerek telefonunuza kurmuş, ve verilerinizi kötü niyetli kişilere teslim etmiş olabilirsiniz.-İnternette dolaşırken, saldırı amaçlı hazırlanmış sitelere yanlışlıkla girebilirsiniz. Bu siteler o denli profesyonelce hazırlanmıştırlar ki, adreslerinde yer alan fazla, ya da eksik tek bir harfi görmezsiniz dahi…-Cihazınız kaybolacak; ya da çalınacak olursa, cihazınıza uzaktan erişim sağlayabilir, kendi güvenliğinizi kendiniz koruyabilirsiniz. Zararlı kişilerin verilerinize ulaşmasını engelleyebilirsiniz.-Telefonunuzu eline alan herhangi bir kişinin, neleri görüp, neleri görmesini istemediğinize, gizlilik koruması ile kendiniz karar verebilirsiniz.-Mesaj, ya da çağrı almak istediğiniz kişileri kendiniz belirleyebilirsiniz.

Kaspersky İnternet Security For Android Nasıl Kurulur?

Akıllı telefonunuzdan Mobile Kaspersky adresine ulaşın; ve Kaspersky İnternet Security For Android indirin. Sonrasında kurulum adımlarını takip edin. İster ücretsiz sürümü kullanarak temel özelliklerden yararlanın, isterseniz ücretli kullanım gerçekleştirerek Premium kullanım sağlayın…

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir