Home / Android / Kolay Yoldan Android Uygulaması Nasıl Yapılır ?

Kolay Yoldan Android Uygulaması Nasıl Yapılır ?

Android için uygulama geliştirmenin en kolay yolu nedir? Android’e kolay yoldan nasıl uygulama yapılır? Programlama bilgisi olmadan uygulama geliştirebilir miyiz?

Son günlerde özellikle mobil uygulamalara olan ilginin artması ile birlikte internet sitenize giren ziyaretçilerinde tablet veya cep telefonu ile girişlerindeki artışı siz de fark etmiş olmalısınız. Sahip olduğunuz YouTube kanalını Android işletim sistemine sahip cihazlarda daha kolay ve hızlı bir şekilde sunmak istiyor olabilirsiniz. Her ne olursa olsun Android uygulaması yapmak hiç de zor değil ve herhangi bir programlama bilgisine sahip olmanıza gerek yok. Çok rahat bir şekilde istediğiniz gibi Android uygulaması yapabilirsiniz.

Android uygulaması hazırlayabilmek için AppsGeyser isimli bir servisi herhangi bir ücret ödemeden kullanabilir, uygulamalarınızı hazırlayabilir ve Google Play Store’da yayınlayarak, uygulamanızdan para kazanabilirsiniz. Sizlere bu konumuzda Android uygulaması nasıl yapılır ile ilgili bilgiler vereceğiz.

Kolay yoldan Android uygulaması nasıl yapılır?

AppsGeyser’in internet sitesine girdikten sonra siteye kayıt olun ve yönlendirmeleri takip edin. Siteye kayıt olduktan sonra Create App butonuna tıklayın ve karşınıza çıkan formları doğru bir şekilde doldurun ve sözleşmeyi onaylayarak kayıt işlemini tamamlayın. Daha sonra android uygulamasını nasıl hazırlayacağınızı, neler yapabileceğinizi detaylı olarak karşınıza çıkan yönlendirmeleri takip ederek anlayabilirsiniz. Android uygulamasını hazırladıktan sonra artık başarılı bir şekilde yayına alabilirsiniz.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir