Home / Android / Kullanıcı Odaklı Telefon: Mark 1 – Android Haberleri

Kullanıcı Odaklı Telefon: Mark 1 – Android Haberleri

CREO’nun tanıttığı Android işletim sistemli cihaz “Mark 1” bugüne kadar duyulmamış bir konseptle piyasaya giriyor. Kullanıcıların isteğine göre her ay yeni bir özelliğin getirileceği Mark 1 #ANewPhoneEveryMonth yani her ay yeni bcreo mark 1ir telefon sloganıyla hareket edecek.CREO kullanıcılardan gelen geri bildirimleri değerlendirerek her ay Mark 1’e yeni bir özellik getirecek. Telefon kullanıcılarına en iyi ve keyifli Android deneyimini yaşatmayı planlayan firma 70 mühendis, tasarımcı ve cihaza sahip olduklarını açıkladı.

Mark 1 Teknik Özellikler

Cihazın teknik özellikleri konusunda henüz net bir bilgi olmasa da GFXBench listelemesi ile Mark 1’in Android 5.1 Lolipop işletim sistemine, 21 mp arka kamera ve 8 mp ön kameraya, 3 GB Ram’a ve 32 GB dahili hafızaya sahip olacağı belirtiliyor.Kullanıcıların isteğine göre her ay cihaza yeni bir özellik ekleyecek olan CREO bunu OTA güncellemesi ile yapacak, Aşağıda yayınlanan teaser videoda cihazın metal bir gövdeye sahip olduğunu görebilirsiniz.

Hakkında: GF

TeknoCozumler.com editörü

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir