Home / Android / Kurum Duyuruları Android Uygulaması

Kurum Duyuruları Android Uygulaması

Ülkemizin 17 farklı kurumunun güncel duyuruları artık her an yanınızda! Kurum Duyuruları uygulaması Türkiye Cumhuriyeti’nin 17 farklı kurumunun en güncel duyurularını içerir. Duyuruların tamamı kurumların resmi web sitelerinden çekilir. Uygulama bütün kurumların duyurularını tek bir yere toplamak amacıyla yazılmıştır. Şuan için 17 farklı kurum yer alsa da ileride 100’den fazla kuruma ait duyurular yer alacak. (İl il belediye duyuruları bile eklenmektedir) Hepsini tek bir yerden kontrol edebileceksiniz. Ayrıca özellikle yeni duyurulardan haberdar olmak amacıyla bildirim sistemi de eklenmiştir. İsteyen her kullanıcı ayarlardan istediği kurumlar için yeni duyuru bildirim servisini çalıştırabilir.

Uygulamamın Kısaca Özellikleri:– Yeni duyurular özellikle belirtilir.– 17 farklı kurumun güncel duyurularını içerir.– Yeni duyurular bildirim sistemi ile bildirilir.(Ayarlardan istediğiniz kuruma ait duyurular için bildirim servisini çalıştırabilirsiniz)– Şık Tasarım.– Her geçen gün uygulama gelişimi.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir