Home / Oyunlar / League of Legends APPCRASH hatasının çözümü

League of Legends APPCRASH hatasının çözümü

Geçenler isyan etmeme neden olan hatanın nedenini uzun uğraşlar sonrasında buldum. Aslında öyle çok fazla kol sıvatıcak bir hata değil. Nedenini buldum dedim ama bunun belli bir nedeni olması mümkün değil. Herhangi bir pcde bu hata ile karşılaşıyorsanız benim birazdan yazıcağım cözüm yollarından biri ile hallediceğinizden eminim.

1. Yöntem:

Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı dene.

2. Yöntem:

Yazılımlarını güncelle. “SlimDrivers” adlı program ile yazılımları çok hızlı bir şekilde güncelliyebilirsin.

var td_screen_width = document.body.clientWidth;if ( td_screen_width >= 1140 ) {/* large monitors */document.write(”);(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});}if ( td_screen_width >= 1019 && td_screen_width = 768 && td_screen_width 3. Yöntem:

Bilgisayarıma gelip sağ tık yapıp özelliklere tıkla. Sol taraftan gelişmiş sistem ayarlarına girip sekmelerden Gelişmişe tıklayın. Orada performans yazan yer görüceksin. Altındaki Ayarlar butonuna tıkla. Ardından da Veri yürütme engellemesi sekmesine gel.  Buradan Ekle deyip League of Legends klasorunun icindeki Exe dosyasına tıklayın. Eğer engelleniyor ise bu şekilde aşabilirsiniz.

4. Yöntem:

Bendeki sorunu bu anlatacağım yöntem ile hallettim. Nedeni şöyle bir program parazit yapması. Çalıştır’a girin. Oraya “eventvwr” yazın. Sol taraftan  windows günlükleri > uygulamalar’a gelin. Buradan League of Legends’in hangi dosyanın bu hataya neden olduğunu görün. 

Örnekdizin/örnek.dll ‘den kaynaklandığını oradan öğrendiniz. Bilgisayarınızdaki Örnekdizin yazılımını kaldırdığınızda veya devredışı bıraktığınızda sorunun cözüldüğünü görüceksiniz.

 

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Brothers – A Tale of Two Sons %100 Türkçe Yama

Brothers – A Tale of Two Sons için hazırlanmış Türkçe yama dosyaları ve kurulum bilgileri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir