Home / Oyunlar / League Of Legends – Ryze Skill Değişiklikleri

League Of Legends – Ryze Skill Değişiklikleri

ryze-banner

League Of Legends’ın ilk 40 şampiyonlarından birisi olan Ryze da artık yeni yetenek değişiklileri döneminden nasibini aldı. Çıkışından beri yeteneklerinde rakamsal değişikliklerden daha fazlasını neredeyse hiç yaşamayan Ryze bu sefer Q ve pasifinde yapılan değişiklikle biraz daha modern bir hal almış durumda.

 

Ryze_PPasif: Arcane Mastery
Eski her yetenek kullanımında cooldown düşüren pasif yerine artık daha dikkatli kullanılması gereken bir pasif geldi. Ryze her yetenek kullanımında stack biriktirir. Maksimum stack olduğunda geçici bir süreliğine maksimum manasına oranla kalkan kazanır ve bu süre içerisinde kullandığı yetenekler diğer yeteneklerin de cooldownunu düşürmeye başlar. Pasif bittiğinde eski haline geri döner.

 

Ryze_QQ: Overload
Eski tıkla saldır tipi olan yetenek artık bir skill shot oldu. Veigar’ın Q’sunda yapılan değişikliğe benzer bir değişiklik. Ancak sadece ilk vurduğu düşmana hasar veriyor.

 

Ryze_WW: Rune Prison
Bir değişiklik yok. Bekleme süresi olmayan bir dondurma yeteneği.

 

 

Ryze_EE: Spell Flux
Değişimden önce bu yetenek yakınındaki düşmanlara rastgele sıçrıyordu. Değişiklikten sonra hedef aldığınız düşmana ilk olarak hasar veriyor sonra etrafına dağılıp tekrar hedef aldığınız düşmana hasar veriyor.

 

Ryze_RR: Desperate Power
Pasif: 
Eskiden Q’da bulunan cooldown reduction R’ye taşındı.
Aktif: Eski R’nin aktifi ile halen bir fark bulunmuyor. Bir süreliğine hareket hızı, spell vap etkisi veriyor ve diğer yeteneklerin hepsi tek hedef yerine alana vurmaya başlıyor.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Battlefield 1 Sistem Gereksinimleri

Facebook’ta Paylaş Twitter’da Paylaş Ünlü oyun serisi olan Battlefield’ın yeni oyunu Battlefield 1 Beta sürecinden …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir