Home / Android / LG G4 Note Phablet Yolda

LG G4 Note Phablet Yolda

LG G4 adlı akıllı telefonun bu yıl çıkacağına dair söylentiler dolaşmaya devam ededursun, telefon hakkında şaşırtıcı gelişmeler oluyor.Gelen son habere göre çıkacak yeni LG telefonnun adı LG G4 Note phablet olacak ve telefon LG Pen Stylus ile gelecek. Üst seviye özelliklerle çıkması beklenen telefonun LG G4’ün çıkaracağı en iyi özelliklere sahip telefon olması bekleniyor.lg g4 note phabletYeni LG G4 Note phablet, şirketin amiral gemisi olacak. Bu cihaz, kendisi gibi bu yıl çıkacak olan Samsung Galaxy Note 5 ve Apple iPhone 6’dan sonra gelecek akıllı telefonlarla yarışacak.Bu bilgilerin tümü Güney Koreli olan ve adı bilinmeyen kaynaklardan gelmiş durumda.

LG G4 Note Phabletin 10 Milyon Satması Hedefleniyor

Hatırlanacağı gibi şirket 2013 yılında LG Optimus G Pro telefonu ve geçen yıl da LG G Pro 2’yi çıkarmıştı. Fakat sonra bu seri istenen satış sayısına ulaşmadığı için devamı gelmedi.Dev şirketin bu adımına bakıldığında Samsung’un Note serisi ile bir rekabete girmek istediği gözleniyor. Galaxy Note serisinin satışlarına göre böyle bir telefon çıkarmayı planlamak akıllıca gibi. LG ayrıca bu yıl çıkaracağı LG G4 Note phablet cihazdan 10 milyon adet satmayı amaçlıyor. Bu hedefin çok ütopik olduğu söylenemez. Çünkü zaten LG G3 telefon 2014 yılında 7 milyon satmıştı.LG’nin yeni telefonunun özellikleri henüz belli değil. Gelişmeler geldikçe aktaracağız.

Hakkında: GF

TeknoCozumler.com editörü

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir