Home / Android / LG Optimus 2X P990 İncelemesi

LG Optimus 2X P990 İncelemesi

Telefonda Yeni Devir LG Optimus 2X P990Telefon insanların iletişimde kullandıkları en önemli cihazların başında gelir. Önceleri insanlar sadece telefonlar ile konuşma yaparlarken günümüzde cep telefonlarının icadından sonra telefon teknolojileri değişmeye başlamıştır. İlk cep telefonları ile insanlar sadece mesajlaşma ve konuşma gibi işlemleri gerçekleştirebiliyorlardı. Ancak günümüzde akıllı telefonlarla birlikte insanlar birçok işlerini telefonlar aracılığı ile gerçekleştirebilmektedirler. Akıllı telefonların bize sunmuş olduğu en önemli özelliklerin başında internet gelir. Cepte internet sayesinde insanlar istedikleri her an internete girebilmekte ve sosyal medyayı rahatlıkla kullanabilmektedirler. Akıllı telefonlar ile tüm hesaplarınızı her an kontrol etme şansına sahipsiniz. Fotoğraf veya video çekip paylaşabilir, oyun oynayabilir ve istediğiniz müziği her an dinleyebilirsiniz.  İleri Teknolojinin Adı LGGünümüz teknoloji devi firmalar düşünüldüğünde akla ilk gelenlerden biri de LG olmaktadır. Sürekli oluşturmuş olduğu şık tasarımlar ile LG sürekli olarak rakiplerini geride bırakmaktadır. Bu şık tasarımlardan biri de LG optimus 2x p990 olarak karşımıza çıkar. Birçok özelliği bünyesinde bulunduran LG optimus 2x p990 akıllı telefon kullanıcıları için vazgeçilmez bir üründür.Bu Cihazın Özellikleri Nelerdir?

  • Çift çekirdekli işletim sistemine sahiptir.
  • 139 gram ağırlığındadır.
  • 512 mb ram sahibidir.
  • 8 gb telefon hafızasına sahiptir.
  • Harici hafıza özelliği vardır.
  • 8 mp arka kamera özelliği vardır.
  • 3 mp ön kamera özelliği vardır.
  • Android işletim sistemine sahiptir.
  • Çoklu medya özelliklerine sahiptir.

Bir akıllı telefonun sunabileceği özelliklere sahip olan LG optimus 2x p990 sizlerle LG kalitesinde buluşuyor. Birçok özelliği ile akıllı telefon kullanıcılarının dikkatini çekiyor. Sizde aldığınız telefon ile ayrıcalıkları yaşamak istiyorsanız LG kalitesinde üretilen bu ürüne en kısa sürede sahip olmalısınız.

LG Optimus 2X P990 İncelemesi Konusuna Ait Etiketler

LG Optimus 2X P990 özellikleri

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir