Home / Android / LG Optimus G Pro E986 İncelemesi

LG Optimus G Pro E986 İncelemesi

Koreli LG’ den Yeni LG Optimus G Pro E986Çılgın bir şekilde büyümesini sürdüren akıllı telefon piyasasına her gün yeni telefonlarkatılmaktadır. Ancak alınabilecek bunca seçenek varken kullanıcıların talepleri ön planda tutularak telefonlar üretilmektedir.  Ancak talepler arttıkça fiyat da paralel olarak artış göstermektedir. Akıllı telefon almak isteyen insanların en büyük çareleri yüksek performanslı bir telefonu uygun bir fiyata almak olmaktadır. Fakat üretici firmaların sadece bazıları bu talebi karşılamaktadır. Bu markalardan biri olan Koreli LG, müşterilerini düşük fiyata yüksek performansla tanıştırıyor. Yeni çıkardığı LG Optimus G Pro E986’yı piyasaya sunan şirket bu özelliğini devam ettiriyor.Akıllı telefon pazarında yeni bir LG daha    Günden güne çoğalan akıllı telefonların en yenisi ise bir LG. Rakiplerini geride bırakan performansa sahip LG Optimus G Pro E986’yı bu kadar özel yapan teknik özellikler ise şöyle sıralanıyor.

  • Güçlendirilmiş dört çekirdekli Snapdragon 1,7 GHz işlemci ile mükemmel bir hıza ulaşılıyor.
  • 5,5 inçlik Full HD ekranı ile renkler artık daha canlı, grafikler ise daha hızlı bir şekilde kullanıcıya aktarılıyor.
  • 13 MP arka ve 2,1 MP ön Full HD kameralarla hayatı artık sonsuza kadar fotoğraflarınızda saklayabileceksiniz. Gelişmiş ön kamerası ile daha güzel öz çekimler yapabileceksiniz.
  • QRemote 2.0 uygulaması ile LG Optimus G Pro E986 telefonunu her türlü dijital aygıtınız için uzaktan kumanda gibi kullanabileceksiniz. Kablosuz, Bluetooth ve kızılötesi ile çalışan tüm cihazlar artık telefonunuzun emri altında.

Yeni telefon alacaklar için kaçırılmayacak fırsatBu kadar hızlı ve capcanlı bir ekrana sahip bir telefona sahip olabilmek için normalde yüksek bir fiyatı gözden çıkarmanız gerekmekte. Ama LG Optimus G Pro E986 ile bunca özelliği daha düşük fiyata almanız mümkün.

Aranan Kelimeler:

  • lg e986 imei degistirme (3)
  • lg e986 optimus g pro inceleme (2)
  • LG E986 optimus G pro kaç yilinda oiyasaya çikti (2)

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir