Home / Android / Line Launcher Nedir?

Line Launcher Nedir?

Line LauncherSon yıllarda gelişen teknoloji ile birlikte hayatımıza gelen güzellikleri saymakla bitiremeyiz. Bu güzelliklerden birisi de anlık mesajlaşma uygulamaları olmaktadır. Oldukça popüler bir hale gelen anlık mesajlaşma uygulamaları, birbiri ardına çıkmaya başladı. Bu uygulamalardan bazıları piyasada tutunamazken Line gibi bazı uygulamalar da oldukça tutularak birçok kişi tarafından kullanılmaya başlandı. Özellikle Japonlar tarafından çok beğenilen Line uygulaması, Whatsapp için ciddi bir rakip olarak görülüyor. Bazı yapıştırmaları ve duvar kağıtları ile whatsapp’dan daha çok sevildiği yerler dahi olmaktadır. Bu denli sevilen bir uygulama beklendiği gibi Avrupa’ya da sıçradı. Android tarafından kendi sistemi için uyarlanarak Line Launcher olarak hazırlandı. Line LAuncher nedir sorusuna kısaca bu şekilde bir cevap verebiliriz.

Line Launcher uygulaması içerisinde 3 bini aşkın tema ve duvar kağıtları bulunmaktadır. Bu harika uygulamayı kendi cihazınızda da kurduğunuzda sadece anlık mesajlaşma değil, daha pek çok farklı özelliklere de sahip olabileceksiniz. Line LAuncher ne işe yarar biraz daha açarak anlatmaya çalışalım.

Line Launcher, yazımızın başında da belirttiğimiz gibi anlık mesajlaşma uygulaması olarak düzenlenmiş bir android uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde Android kullanıcıları telefonunu daha fazla kişiselleştirebilecektir. Yani ana sayfayı, ara yüzü ve daha pek çok yeri kendisine göre değiştirebilecektir. Yazı renginden fontuna kadar her bir alanı bu uygulama sayesinde düzenleyebilirsiniz. Bu harika ötesi uygulama üzerinden batarya kalan şarj miktarı, güç yönetimi, navigasyon, RAM bellek kullanım oranı ve daha pek çok harici uygulamalar kullanıcının hizmetine sunulmaktadır.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir