Home / Windows İşletim Sitemi / Windows Mobile / Lumia Kapakta Çizilme Ve Garip Şekiller

Lumia Kapakta Çizilme Ve Garip Şekiller

Gerek kullanım basitliği gerekse ucuz fiyatı yüzünden pek çok insanın Windows Phone işletim sistemine sahip bir Microsoft Lumia cep telefonu tercih ettiğini bir gerçek. Elbette bu wp cep telefonlarının kullanımı arttıkça kullanıcıların şikayetleri de birikiyor.

Kapakta Oluşan Size Seslenmek İsteyen Garip Şekiller

Garip bir başlık olduğunun farkındayım ama gerçekten en doğru bu şekilde tarif edilebilirdi. Çünkü yüksek ihtimalle düşmelerden kaynaklandığını önceden belirtip şunu da ekleyeyim. Kapakta oluşan bazı şekiller sanki bir küçük böcek fosilini andırıyor gerçekten. Resimde de göreceğiniz gibi bir çizgi etrafında garip ama paralel uzanmış çizgiler oluşmuş. Bunun kapaktaki çatlak olduğunu tahmin etmek zor değil buraya kadar tamam bir şekilde kabul edilebilir ama buda kapağa yakından bakında biraz korkutucu bir görüntüye sebep oluyor. Bu sanki arka kapağın kullanılan malzemesinin özelliği de diyebilirim. Çıkan plastik arka kapak düşmeden ötürü böyle garip şekiller alıyor olduğunu tahmin ediyorum.

Konuyu araştırıp bu yazıyı güncellemeyi planlıyorum. Ara ara bu yazıyı takip ederseniz neden kapakta böyle simetrik şekillerin oluştuğunu öğrenebilirsiniz.

Resimler biraz geç yüklenebilir optimize etmedim. Kotalı internet kullananlardan af diliyorum.

Cep telefonu kapağında oluşan garip resimler

WP_20150927_001WP_20150927_003

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Tapatalk Nedir? Nasıl Kullanılır?

 Bu uygulamayı yüklediğiniz zaman forum sitelerini hızlı bir şekilde dolaşabilir ve en az kotada düzeyine …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir