Home / Oyunlar / Middle-Earth Shadow of Mordor %100 TÜRKÇE YAMA

Middle-Earth Shadow of Mordor %100 TÜRKÇE YAMA

Merhaba. Konuda paylaştığımız Türkçe Yama ile Middle-Earth Shadow of Mordor oyunun Türkçe olarak oynayabilir ve Türkçe olarak oyundan tad alabilirsiniz.

Kısa Bilgiler

Oyunun Türkçe yaması ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. Middle-Earth: Shadow of Mordor’un Türkçe Yaması Oyun Çeviri ekibi tarafından hazırlanmıştır Yamaya yazının sonundan indirme bağlantısından indirerek ulaşabilirsiniz. Oyunun Türkçe Yaması, oyun içerisindeki görev metinlerin, menüleri ve altyazıları %100 çevrilmiştir. Sizlere tavsiyem İngilizce bilseniz dahi Middle-Earth: Shadow of Mordor’un Türkçe yamasını indirerek oyundan aldığınız zevki arttırabilirsiniz.

Türkçe Yama Kurulumu

İndirdiğiniz sıkıştırılmış dosyası açın ve içerisinde middleearthshadowofmordorturkçeyama.exe dosyasını yönetici olarak çalıştırın. Türkçe yama kurucuyu çalıştırdıktan sonra çeviri ekibi bölümünü geçin. Ardından sizden bilgisayarınızda kurulu olan Shadow of Mordor’u klasörünü göstermenizi isteyecek Oyunun kurulu olduğu klasörü seçin ve middleearthshadowofmordorturkçeyama.exe dosyasına hedef olarak seçin.

Bu aşamaları yaptıktan sonra Türkçe yama başarı ile kurulmuş demektir.  Türkçe yamayı kullanmak istemediğinizde ise yamayı “Kaldır” seçeneği ile kaldırabilirsiniz.
Rar şifresi: www.teknocozumler.com
Middle-Earth Shadow of Mordor TÜRKÇE YAMA İndir

Hakkında: Mehmet Demir

TeknoCozumler.com editörü

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Counter Strike %100 Türkçe Yama

Orjinal ismi Counter Strike olan biz oyuncuların 1.6 olarak telaffuz ettiği Counter Strike 1.6 sürümü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir