Home / Android / Mobil Öğrenci Pack Tarifesi

Mobil Öğrenci Pack Tarifesi

Mobil Öğrenci Pack tarifesiBu yazımızda sizlerle Mobil Öğrenci Pack tarifesi konusunda bilgi sahibi olacağız. AVEA tarafından kullanıma sunulan ve Mobil Öğrenci tarifesi içerisinde herkesle 1000 dakika bedava konuşma sağlayan bir tarifedir. Ayrıca Türkiye’de diğer herkesle her yöne konuşmanın da 10 dakikası 60 kuruş olacak şekilde belirlenmiştir. Peki Mobil Öğrenci Pack tarifesine nasıl geçebiliriz. Öncelikle Mobil öğrencili olmak gerekiyor. Eğer bu konuda sorun yoksa telefonumuzun mesaj kısmına ‘KAYIT’ yazıp 1111’e SMS gönderiyoruz. Ardından tek seferde 20 TL ve üzeri TL yüklediğimiz takdirde tarife aktifleşiyor.

Bütün bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra 30 gün boyunca yurt içi her yöne 10 dakikası 60 kuruş olacak şekilde görüşme sağlanabiliyor. Her yöne kazanılan bu tarife ile birlikte Mobil Öğrenci tarifesindekilerle ayrıca bedava konuşmak için yine cep telefonumuzun mesaj kısmına ‘KAZAN’ yazıp 3030’a SMS gönderiyoruz. Ardından tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yapıyoruz. Bu işlemlerin ardından Mobil Öğrenciler ile 1000 dakika bedava konuşma hakkı tarifemize yüklenecektir.

Mobil Öğrenci Pack tarifesini kullanmaktan vazgeçersek eğer Mobil Öğrenci Pack iptal işlemlerini başlatarak kullanımı sonlandırabiliriz. Sonlandırma işlemi için cep telefonumuzun kısa mesaj bölümüne ‘IPTAL’ yazıp 1111’e göndermek yeterlidir. Bu aşamadan sonra kampanya iptal olacaktır. Siz de AVEA tarafından sunulan bu tarifeye geçmek istiyorsanız acele edin. Tarife ile ilgili olarak detay bilgi için AVEA müşteri hizmetlerinden ulaşabilirsiniz.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir