Home / Android / Mortal Kombat X Android Platformunda – Android Oyunlar

Mortal Kombat X Android Platformunda – Android Oyunlar

Mortal Kombat, konsol üzerinde ilk çıktığı dönemden günümüze kadar adını oyun tarihine altın harflerle yazdırmış oyunlar arasında yer almasıyla birlikte bir efsane olarak kabul ediliyor. Gerek grafikleri, gerekse de oyun içi sunulan karakterlerin birbirinden farklı özelliklere sahip olması her geçen gün biraz daha artırılarak oyun severlere sunulan, oyun son haliyle Android platformundaki yerini de alıyor. Mobil için ilk olarak iOS’a sunulmuş olan oyun, Android kullanan oyun severlerin isteklerine bu şekilde güzel bir cevap vermiş hale geliyor.

Yılın en çok beklenilen oyunları arasında yer alan Mortal Kombat’ın en son oyunu olan Mortal Kombat X, mobil platformlarından önce PS4, Xbox One ve PC için oyun severlerin karşısına çıkmıştı.

Mortal Kombat X’in en çok beğenilen özelliği olan fatality’ler, Android platformunda oyun oynayan ve Mortal Kombat serisi severler için çok özel bir yere sahip. Warner Bros.’un katkılarıyla Android platformuna taşınan oyun 3 vs. 3 takım olarak döüşebilme özelliğini sunuyor.

Mortal Kobat X Ücretsiz Sunuluyor

Oyunu en güzel yapan taraflardan birisi ise hiç şüphesiz ücretsiz olarak sunuluyor olması. Bir çok oyun severin ücretsiz bir şekilde gelmesini beklediği fakat, ücretli olabilir mi acaba kaygısı taşıması da bu şekilde sonlanmış oluyor.

Enine Boyuna Mortal Kobat X Android

Mortal Kombat X, android platformu üzerinde yer alan dövüş oyunları arasında en gelişmiş grafiğe sahip oyunlar arasında liderlik tahtına rahat bir şekilde oturmayı da başarıyor. Oyunda özellikle mekan konusunda çok ince ayrıntılar işlenmiş durumda ve mobil üzerinde olsa bile oyuncular oyunu oynarken gerçeklik hissini doyasıya yaşayabiliyorlar. Her bir karakter için de özel olarak grafiklerin dizayn edilmesiyle birlikte oyun tadından yenmeyecek bir hale geliyor.

Mortal Kombat X’in bir diğer önemli özelliği ise oyun içerisi sesleri oluyor.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir