Home / Android / Musical.ly Uygulaması Nasıl Kullanılır ? Musical.ly indir

Musical.ly Uygulaması Nasıl Kullanılır ? Musical.ly indir

musicallySon zamanlarda oldukça popüler hale gelen musical.ly Android uygulaması ile müzikler eşliğinde eğlenceli videolar çekebilirsiniz. hızlı, yavaş ve zaman atlamalı seçenekleri yer alan bu uygulamada değişik ses efektleri ve popüler müzikler yer almakta.

musical.ly Uygulaması Nasıl Kullanılır ?

Seçtiğiniz müzik devreye girdiğinde ön kameranız ile müziğin ritmine göre videonuzu çekebilirsiniz. Uygulama içerisinde yaptığınız video kliplerini Facebook, WhatsApp, Instagram gibi ağlarda arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca sadece kendi telefonunuzda kendi yaptığınız videoları değil başka kişilerin yapmış olduğu eğlenceli klipleri görme imkanınız bulunmakta. Uygulamanın ana sayfasında diğer kullanıcıların yapmış olduğu videolar tıpkı Facebook ana sayfası gibi karşınıza gelmekte.musically-1 Uygulamayı açtığınızda sizi güzel bir ana sayfa karşılayacaktır. Bu ana sayfa üzerinden en alt kısımda yer alan sarı + butona dokununuz.  Ardından Pick music seçeneğine dokununuz. Burada yer alan müzik türlerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Popular kısmından uygulama da en çok tercih edilen müzikleri görebilirsiniz. Müziği seçtikten sonra kamera açılacaktır. Alt kısımda epic-slow-normal-fast-lapse seçenekleri çıkacaktır. Tercihinize göre seçin ve altta ki pembe butona basılı tutarak video kayıt işlemine başlayın. İşte bu kadar basit.musically-2musically-3

musical.ly indir

Bu eğlenceli uygulamayı buradan indirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda ki videodan bu uygulama ile yapılan video klibi izleyebilirsiniz.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

3 yorumlar

  1. Musically hesabıma giriş yapamıyorum “network issue” diyor

    • İnternet bağlantınız sorub var veya uygulamanın sunucu kısmında sorun var. bir süre sonra tekrar deneyiniz. Bağlantı hatası alıyorsunuz.

  2. Musical.ly indirdim.Uygulama açılıyor sesler falan da var ama hiçbir videonun görüntüsü yok ! Kendi çektiğimi bile göremiyorum ! Bu yüzden de musical.ly den video çekemiyorum..Ne yapmalıyım ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir