Home / Oyunlar / Ne yaptıysam ping düşmüyor, ne yapacağım?

Ne yaptıysam ping düşmüyor, ne yapacağım?

Yazılımsal sorunları halletmenize rağmen ping düşmeyebilir.  Bu durumda eli kolu bağlı kalabilirsiniz. Biz şöyle tahmin ediyoruz. Sorun ya sunucuda ya da internet sağlayıcınızda.

İnternet sağlayıcısı üzerine odaklanmadan önce Riot Games’e ticket atalım. Büyük ihtimal sorunun onlardan kaynaklanmadığını söyleyeceklerdir. Yine de mail atmakta fayda var.

İnternet azimi hıza düşmüş olabilir. Öncelikle bunu kontrol edin. Biliyorsunuz ki azimi hız ne kadar 3 Mb.  olarak söylense de 1 mb. geçememekte.

Şimdi şöyle yapalım. İnternet sağlayıcığımızın teknik sorunlar için yapılmış olan müşteri hizmetlerine erişelim.

TTnet: 444 0 375

var td_screen_width = document.body.clientWidth;if ( td_screen_width >= 1140 ) {/* large monitors */document.write(”);(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});}if ( td_screen_width >= 1019 && td_screen_width = 768 && td_screen_width Superonline: 0850 222 0 222

Sorunu cözme ihtimalleri yüksek. Fakat olucak ki yine sorun cözülmedi. Apartmanda oturuyorsanız internet sahibi olan bir komşunuza gidip erişimin durumunu sorun. Eğer erişim sorunu varsa internet sağlayacığınızı arayıp apartman içindeki hattın değişmesini talep edin.

 

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Battlefield 1 Sistem Gereksinimleri

Facebook’ta Paylaş Twitter’da Paylaş Ünlü oyun serisi olan Battlefield’ın yeni oyunu Battlefield 1 Beta sürecinden …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir