Home / Oyunlar / Need For Speed’in Yeni Oyunu Geliyor!

Need For Speed’in Yeni Oyunu Geliyor!

Uzun süren sessizliğini bozmaya kararlı olan Need For Speed, yeni oyuna ait videoyu 21 Mayıs’da yayınlamayı planlıyor. 2014 yılında uzun bir çalışmanın sinyallerini veren ve oyun çıkarmayan Ghost Games ekibi 2015’te çıkacak olan yeni oyunu sunmayı planlıyordu. Nitekim öylede oldu. Konu yarış oyunlarından açıldığı zaman, sağlam oyuncuların aklına genellikle Need For Speed gelir.

need-for-speed-in-yeni-oyunu-geliyor1

Uzun süredir suskun bir tavır içerisinde olan NFS, sessizliğine bozmaya karar verdi. Eski popülaritesinden eser kalmayan ancak oyuncuların kalbinde her zaman farklı bir yeri olan oyunun yeni evi Ghost Games’den gelen habere göre, 21 Mayıs tarihinde yeni bir video yayımlanacak. ‘Yeni seri yeni isim’ mantığıyla veya önceki oyunlarında ki Underground ismiyle piyasaya çıkacak olan oyun, yakın takipçilerinden gelen yönlendirme mesajları doğrultusunda şekillenmiş. Bu mesajların çoğuna bakıldığında “Underground 3 gelsin.” diyenler epey fazla oranda olduğu görülmüştür. Underground serisi gerçekten de damakta tat bırakan serilerdendi.

Bir köşeye çekilip rakiplerinin ne yaptığını izleyen NFS’nin tahtını sallayan birçok oyun piyasaya çoktan çıktı veya yakın zamanda çıkacak. Bu durum düşünüldüğünde geliştiricilerin gerçekten orijinal fikirlerle piyasaya geri dönmesi gerekiyor. Eğer tam tersi bir durum olursa NFS sadece hatır, gönül ilişkisinden dolayı oyuncuların evine ulaşacak. Ghost Games ekibi eski adıyla EA Games umarız bu seferde çuvallamaz.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Mafia III %100 Türkçe Yama – TeknoÇeviri Farkıyla

Mafia 3 oyunu türkçe yama dosyası ve kurulum bilgilerini yer almaktadır. Sevilen oyun serisinin üçüncü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir