Home / Windows İşletim Sitemi / Windows Mobile / Overkill 3 Oyunu Çok Yakında Mağazada

Overkill 3 Oyunu Çok Yakında Mağazada

ok3-half-sheet-642x361

Android ve IOS platformlarında oldukça iyi indirilme rakamlarına ulaşan Overkill 3 oyunu Windows ve Windows Phone platformuna geliyor.

Gameloft firmasından sonra belki de Windows Phone platformunu en çok düşünen ikinci firma olan Game Troopers , Overkill 3 oyunun yapımcısı Craneballs firması ile anlaştıklarını duyurdu.Oyun çok yakın bir süre içinde mağazadaki yerini alacak.

Overkill 3 oyunu ; üçüncü şahıs adam öldürme oyunudur.Oyunda bir karakteri kullanarak karşımıza çıkan robotları ve düşmanları öldürmeye çalışıyoruz.Oyunun öne çıkan en büyük özelliği ise sunduğu harika grafiklerdir.

Ayrıca Game Troops firması şunları dile getirdi :

  ” Game Troops bu harika oyunu Windows platformuna getireceği için çok mutlu.Oyunun yapımcısı Craneballs ile anlaştık ve kısa bir süre sonra Windows,Windows Phone ve Tabletlere gelecek.Craneballs firması çok yetenekli bir Çek firmasıdır.Üst düzey grafikleri olan ve gerçekçi oynanışı olan bir oyunun mimarlarıdır.3D grafikli üçüncü şahıs adam öldürme oyunudur.Fakat bizimde taktir ettiğimiz şey oyunun sunduğu özelliklerinin çok iyi olmasıdır.Android ve IOS platformlarında oyun oldukça iyi yorumlar almıştır. “

Oyunun mart ayının sonlarına doğru mağazada yer alması planlanıyor.Unutmadan söylemek var oyunun yüksek grafik sunması nedeniyle oyunun ilk olarak 1 GB Ram ile mağazada olacağı duyuruldu fakat oyuna daha sonralarında 512 MB Ram desteği geleceği belirtildi.Unutmadan oyun ücretsiz olarak mağazadaki yerini alacak.

Game Troopers firması Windows 10 ile gelecek özellikleri memnuniyetle karşıladığını dile getirdi ve Windows 10 ile birlikte bir çok oyun yapımcısının mağazaya odaklanacağını belirtti.

kaynak Game Troopers , Craneballs

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Tapatalk Nedir? Nasıl Kullanılır?

 Bu uygulamayı yüklediğiniz zaman forum sitelerini hızlı bir şekilde dolaşabilir ve en az kotada düzeyine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir